• Odwiedziło nas: 770949 osób
  • Do końca roku: 17 dni
  • Do wakacji: 189 dni

44-160 Rudziniec
ul. Gliwicka 5
Tel: (32) 230-31-92

Konkursy

Jesteś tu: » Strona główna » Konkursy

 W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Matematyczne Preteksty, po raz VI organizujemy ogólnopolski Konkurs Matematyczne Preteksty dla uczniów szkół podstawowych oraz starszych.

     Oprócz kształcenia umiejętności matematycznych u dzieci w każdym wieku, doskonale wpisuje się on w przygotowanie uczniów do Egzaminu ósmoklasisty i Egzaminu po gimnazjum, jak twierdzą nauczyciele, którzy już go znają.

 

     Będziemy wdzięczni za przekazanie Państwa nauczycielom matematyki poniższej informacji o Konkursie, ponieważ w ten sposób dowiedzą się o nim.

     Tylko dzięki Państwa życzliwości ta informacja może do nich dotrzeć, więc z góry bardzo za to dziękujemy.

 

Pozdrawiamy serdecznie
organizatorzy Konkursu Matematyczne Preteksty

Matematyczne Preteksty
czytaj więcej

czytaj więcej

 

IV edycja "Jestem w Gazecie!" - czekają drony, czytniki eBook, szkolenia i inne!

 

Do 10 października 2018 roku czekamy na zgłoszenia prac dziennikarskich i fotograficznych w ramach IV Konkursu Dziennikarsko-Fotograficznego "Jestem w Gazecie!".

 

Zachęcamy do przygotowania pracy na dowolny temat, na przykład ekologia, zdrowie, człowiek, codzienność czy patriotyzm. Dodatkowe wyróżnienie można otrzymać za pracę poświęconą polityce antysmogowej.

 

Na Laureatów czeka wydrukowanie tekstu w dedykowanej publikacji, kilkugodzinne szkolenie tematyczne oraz różne nagrody, między innymi drony, tablety, czytniki eBooków, różne akcesoria.

 

Konkurs
czytaj więcej

   Aleksandra Babiuk napisała opowiadanie, polonistka wysłała na konkurs i .... Mamy zaszczyt poinformować, że nasza uczennica została laureatką XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu na opowiadanie o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego i 20 czerwca odebrała dyplom i nagrodę w Centrum Olimpijskim w Warszawie z rąk medalistów olimpijskich- łuczniczki Iwony Marcinkiewicz i wioślarza Kajetana Broniewskiego. Uroczystość swoją obecnością uświetniła wspaniała sportsmenka Grażyna Rabsztyn.

DZIEWCZYNA NA MEDAL
czytaj więcej
  • Eliminacje do Małego OKR

O tegorocznych eliminacjach do Małego OKR napisały Nowiny Gliwickie. Oto link do strony, a szczegółowe sprawozdanie można znaleźć na portalu Powiatu Gliwickiego- tutaj.

Eliminacje do Małego OKR

txtEnd.jpg