• Odwiedziło nas: 65658 osób
  • Do końca roku: 347 dni
  • Do wakacji: 152 dni

44-160 Rudziniec
ul. Gliwicka 5
Tel: (32) 230-31-92

Patron Gimnazjum

Jesteś tu: » Strona główna » Patron Gimnazjum

Dnia 22 października 2019 r. obchodziliśmy Vlll rocznicę nadania imienia Jana Pawła ll naszej szkole. Z tej okazji uczestniczyliśmy w uroczystej  Mszy świętej, a następnie w akademii  nawiązującej do XlX Dnia Papieskiego oraz XX rocznicy pobytu Papieża Polaka w Gliwicach.

VIII Dzień Patrona Szkoły
czytaj więcej

W dniach20-25 maja 2020 r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Szkół Jana Pawła II w setną rocznicę urodzin  Papieża Polaka do Włoch.

Chętni uczniowie od klasy 6 wzwyż proszeni są o zapistwanie się do 30 października 2019 r. (do środy) w naszej szkole u nauczycieli religii.

Pielgrzymka do Włoch
czytaj więcej

W dniu 21 maja 2018 r. uczniowie klas III Gimnazjum z Rudzińca i Ujazdu brali  udział w międzyszkolnym  spotkaniu modlitewnym, które miało miejsce w kościele pątniczym w Studzionce. Udział we Mszy św. oraz nabożeństwie miał na celu podziękowanie za ostanie trzy lata zgłębiania wiedzy ogólnej i religijnej oraz prośbę o błogosławieństwo na nowy etap edukacji.

czytaj więcej

W dniu 11 czerwca 2018 r. około  35 gimnazjalistów z klas II brało udział w pielgrzymce Rodziny Szkół Jana Pawła II na Górę Świętej Anny. W tegorocznym zgromadzeniu wzięło udział  ponad 400 uczniów wraz z dyrektorami i nauczycielami z 15 szkół noszących imię Jana Pawła II z naszej diecezji.

czytaj więcej

W dniu  10 kwietnia 2018 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Gliwicach miała miejsce gala finałowa XVII Regionalnego Przeglądu Inscenizacji Wielkanocnych, podczas której uczniowie naszej szkoły wraz z panią Anną Klencz, odebrali dyplom oraz nagrodę za zajęcie  I miejsca  w kategorii "Gimnazjum". Ponadto uczennica Wiktoria Stypa otrzymała wyróżnienie indywidualne.

XVII Regionalny Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |

Pliki do pobrania

txtEnd.jpg