• Odwiedziło nas: 65590 osób
  • Do końca roku: 347 dni
  • Do wakacji: 152 dni

44-160 Rudziniec
ul. Gliwicka 5
Tel: (32) 230-31-92

Rada Rodziców

Jesteś tu: » Strona główna » Rada Rodziców

SKŁAD RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W RUDZIŃCU

 

w roku szkolnym 2019/2020


Prezydium Rady Rodziców Zespołu
w roku szkolnym 2019-20

 

Przewodnicząca - MAŁGORZATA NIEPALA
Z-ca przewodniczącego - ANNA SZURMAN
Skarbnik -  ELŻBIETA SZKOBEL

Sekretarz -

Członek -

Członek -

 

Nr konta Rady Rodziców:    32 1020 2401 0000 0002 0562 2784


 

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudzińcu
w roku szkolnym 2019-20

 

KLASA

RADA ODDZIAŁOWA

RADA RODZICÓW

Klasa 1

Przewodnicząca: Kudlek Stella
zastępca: Sekuła Katarzyna
skarbnik: Szot Maria

Kudlek Stella

Klasa 2

Przewodnicząca: Kudlek Stella
zastępca: Fijor Beata
skarbnik: Majewska Weronika

Kudlek Stella

Klasa 3

Przewodnicząca: Szkobel Elżbieta
Zastępca: Mainusz Wioleta
Skarbnik: Wiercioch Małgorzata
 Szkobel Elżbieta

Klasa 4

Przewodnicząca: Foik Marzena
zastępca: Grzywaczewska-Kurpierz Agnieszka
skarbnik: Gajdzik Joanna

Foik Marzena

Klasa 5

Przewodnicząca: Niepala Małgorzata
zastępca: Palarz-Morys Małgorzata
skarbnik: Thim-Buchta Aleksandra

Niepala Małgorzata

Klasa 6

Przewodnicząca: Bregulla Barbara
zastępca: Pajor-Rogowska Beata
skarbnik: Malcherczyk Aneta

Bregulla Barbara

Klasa 7A

Przewodnicząca: Szurman Anna
zastępca: Moll Anna
skarbnik: Olszewska Joanna

Szurman Anna

Klasa 7B

Przewodnicząca: Szubert Danuta
Zastępca: Czyżowicz Wojciech
Skarbnik: Buryta Łukasz


Szubert Danuta

Klasa 7C

Przewodnicząca: Ledwig Agnieszka
zastępca: Merkel Grażyna
skarbnik: Piechotta Katarzyna

Ledwig Agnieszka

Klasa 7D

Przewodnicząca: Bernadeta Kiel

zastępca: Katarzyna Tobolik
skarbnik: Maciej Semerga

Bernadeta Kiel

Klasa 8A

Przewodnicząca: Mróz Dorota
zastępca: Kałuża Izabela
skarbnik: Pierończyk Małgorzata
Mróz Dorota
Klasa 8B
Przewodnicząca: Twardoń Monika
zastępca: Przytocka Iwona
skarbnik: Socha Anna
Twardoń Monika
Klasa 8C
Przewodnicząca: Morys Dagmara
zastępca: Godziek Urszula
Morys Dagmara

 


txtEnd.jpg