44-160 Rudziniec

NOWI UCZNIOWIE W NOWEJ SZKOLE

Jesteś tu: » Strona główna » NOWI UCZNIOWIE W NOWEJ SZKOLE

NOWI UCZNIOWIE W NOWEJ SZKOLE

Reforma przywróciła szkołę 8-klasową, dlatego 1 września mury naszej szkoły przekroczyli nie pierwszoklasiści, a uczniowie klas VII z terenu całej Gminy Rudziniec.

Jak przystało na szkołę imienia Jana Pawła II, zaczęliśmy od Mszy Św. o godzinie 8.00. Przed 9.00 wszyscy nauczyciele i uczniowie zgromadzili się w hali sportowej i zostali przywitani przez Wójta Krzysztofa Obrzuta, który oficjalnie przedstawił nową panią Dyrektor - Grażynę Chęcińską.To Ona od dzisiaj przejmie stery rządzenia szkołą podstawową i ,,wygaszanym" gimnazjum.

Żeby złagodzić ostre przejście z wakacji w rzeczywistość szkolną klasa IIa z wychowawczynią, Martyną Romaniuk, przygotowała zabawny program artystyczny. Lekcja w krzywym zwierciadle oraz historia o nauczycielce, która przed końcem wakacji złapała złotą rybkę, wywołała uśmiech na niejednej twarzy. Okazało się, że marzenia mogą być niebezpieczne, a szkoła może stanowić miejsce, gdzie spotykamy przyjaciół i razem z nimi się świetnie bawimy.

Następnym punktem progarmu były spotkania z wychowawcami i odjazd ze szkolnego parkingu do domu, aby jeszcze jeden dzień pooddychać swobodnie, bo od jutra... oceny, podręczniki, sprawdziany, zadania domowe, lektury...

txtEnd.jpg