44-160 Rudziniec

Święto Edukacji Narodowej

Jesteś tu: » Strona główna » Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole w piątek 12 października na szóstej lekcji. Pani dyrektor złożyła podziękowania na ręce wszystkich pracowników szkoły. Uczniowie w pięknych słowach – ustami przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego podziękowali nauczycielom za trud i zaangażowanie wkładane każdego dnia w pracę dydaktyczną i wychowawczą oraz wręczyli kwiaty.

Część artystyczna przybrała formę konkursu z symbolicznymi słodkimi nagrodami. Po prezentacji krótkich filmików  samodzielnie przygotowanych i zrealizowanych przez uczniów klasy trzeciej Gimnazjum, zebrani mieli za zadanie odgadnąć nazwiska nauczycieli. Nie było łatwo, ale z powodzeniem i przy udziale serdecznego śmiechu udało się rozszyfrować filmowe zagadki! Galę uświetniły występy muzyczne uczennic, które zaśpiewały piosenki w języku angielskim i niemieckim.

Na uroczystości był obecny także wójt Gminy Rudziniec Krzysztof Obrzut.

txtEnd.jpg