menukredkiprzedszkolegimnazjumkalendarium

Piątek, 2018-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka
ankieta

Gdzie spędziłeś wakacje?

Pokaż wyniki
newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 252418 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 154 dni
kredki
Logo BIP

Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 Serdecznie zapraszamy na zebranie  rodziców - wywiadówkę, która odbędzie się dnia 16.01.2018r,
o godzinie 1630.
Dzień Perfekcjonistki

 

 

Gdy przeciętny człowiek myśli: "super, że mi się udało", Ty myślisz: "powinnam była to zrobić lepiej". Ta myśl pozwala sobie na zdominowanie Twojego życia, a Ty jesteś w stanie ponownie wykonać daną czynność, byle tylko było perfekcyjnie. WSZYSTKO musisz zrobić sama, bo uważasz, że nikt nie zrobi tego tak dobrze jak Ty.

 

Dzień Perfekcjonistki
czytaj więcej

Koncert Kolęd odbył się dnia 7-01-2018 r. Uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Rudziniec wraz z nauczycielami przygotowali najpiękniejsze polskie kolędy. W koncercie wzięli też udział uczniowie zespołu "Unisono". Mogliśmy wysłuchać i zaśpiewać: Pójdźmy wszyscy do stajenki, Wśród nocnej ciszy, Lulajże Jezuniu, Do szopy, hej pasterze, Przybieżeli do Betlejem, Jezusa narodzonego, Anioł pasterzom mówił, Tryumfy  Króla Niebieskiego.

W przygotowaniach brali udział nauczyciele i uczniowie naszej szkoły oraz pracownicy GOK w Rudzińcu. Patronem honorowym był Wójt Gminy - Krzysztof Obrzut. Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli w realizacji tego przedsięwzięcia. Publicznośc dopisała.

D. Sz.

Koncert Kolęd
czytaj więcej

22 grudnia w naszej Szkole prawdziwie poczuliśmy już atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

 

   Przygotowywaliśmy się do tego przez cały Adwent. Na lekcjach religii kolorowaliśmy Ewangeliczne sceny Dziecięctwa Jezusa na podstawie średniowiecznych witraży katedry
w Chartres. Te nasze pracy posłużyły potem, jako dekoracja holu, gdzie każdego roku, tradycyjnie ustawiana jest choinka.

Jasełka 2017
czytaj więcej

Klasy I-III były na wycieczce w Katowicach w Muzeum Śląskim. Zwiedzaliśmy wystawy poświęcone regionowi, w którym mieszkamy. Uczniowie wzięli udział w zajęciach artystycznych-teatralnych i sztuce abstrakcji.

D. S.

Wycieczka do Muzeum Śląskiego w Katowicach
czytaj więcej
Spotkanie z policjantami
czytaj więcej

Pliki do pobrania

middleend.jpg

Opracowanie: szkolnastrona.pl