- Odwiedziny: 649573
- Do końca roku: 278 dni
- Do wakacji: 85 dni
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudzińcu
-
Statystyki
-
Kalendarium
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2013-14 - 1 semestr
NAUCZYCIEL |
PRZEDMIOT |
TERMIN |
Chęciński Stanisław |
- kólko informatyczne |
|
Czernecka Barbara |
- kółko religijne |
- poniedziałek 4 lekcja - wtorek 14:35 - 15.20 |
Drozd Janina |
- zajęcia wyrównawcze - zajęcia folklorystyczne - przygotowanie do konkursów, egzaminu z j. polskiego |
- piątek - środa - czwartek |
Dobrzańska Grażyna |
-zajecia z j. angielskiego |
- środy 14.30-15.30 |
Dymel Wioleta |
-Przygotowanie do konkursów z j. polskiego - Zajęcia wyrównawcze |
- wtorek 14.30-15.15 - czwartek- kółko teatralne 14.30-15.00 |
Fura Kamilla |
- zajecia z biologii |
- piątek 5 godz. lekcyjna - piątek 14.30- 15.15 |
Gołąbek Wioleta |
- kółko geograficzne - zajęcia wyrównawcze |
- czwartek 14.40-15.25 - czwartek 8.55- 9.40 |
Hetman Katarzyna |
- zajęcia z j. angielskiego |
- poniedziałek 14.35 -16 |
Hubert Ewa |
- zajęcia sportowe |
- wtorek 14.30- 16.00 |
Iłczyk- Kroworz Beata |
- świetlica - zajęcia dodatkowe z chemii i matematyki VI SP |
- środa 12.35- 13.40 - piątek 14.30- 15.15 |
Klencz Anna |
-zajęcia z religii |
|
Klimek Renata |
- zajęcia elektryczno-elektoniczne z klasą 2D |
-poniedziałek 5 lekcja |
Lisiecka Anna |
- zajęcia sportowe |
- poniedziałek 14.30- 16.00 |
Lipka Andrzej |
- przygotowanie do konkursu i egzaminu - kl. trzecie - klasy drugie |
- czwartek 14:30 – 15:30 Świetlica: - piątek 6 lekcja 12:50 - 13:35 |
Lukoszek Andrzej |
- art.42 |
-wtorek 7 lekcja 1a |
Napieracz Patrycja |
- kółko z j. niemieckiego |
- wtorek od 15.35 do 16.05 |
Niedzielska Marta |
- świetlica w SP |
- piątek 12.50-13.35 i 13.45-14.30 |
Nowacka- Korus Teresa |
- kółko fizyczne |
|
Nowak Grażyna |
- świetlica |
|
Ojak Marzena |
- warsztaty plastyczne |
|
Pieszko Wiesław |
- zajęcia sportowe |
- środa, czwartek 14.30- 16.00 |
Romaniuk Martyna |
- świetlica - zajęcia z j. angielskiego |
- poniedziałek lekcja 2 - środa (lub poniedziałek) godz. 14.35-15.20 |
Stawiarska Dorota
|
-świetlica |
|
Strzyteska Agata
|
- zajęcia wyrównawcze oraz przygotowanie do konkursów z matematyki |
- środy i piątki 14:30-15:15 |
Szumska Dorota |
- świetlica dla maluchów - świetlica dla maluchów - opieka nad częścią klasy IB |
- wtorek 12.50 - 13.35 - środa: 13.45 – 14.30 - piątek: 8.55 - 9.40 |
Szynkiewicz Dorota |
-świetlica |
|
Thim- Buchta Aleksandra
|
- zajęcia kompensacyjno-wyrównawcze |
- wtorki 7 lekcja- SP - czwartek po 7 lekcji -gimnazjum |
Urbańczyk Beata |
- zajęcia z j. niemieckiego |
- poniedziałek 15.25- 16.35 |
Wośko J.
|
- zajęcia wyrównawcze - przygotowanie do konkursów z historii |
- poniedziałek, piątek po lekcjach |
Opracowała B. Urbańczyk