PROSTA DROGA DO GWIAZD?

Na zaproszenie absolwenta naszej szkoły 30-osobowa grupa gimnazjalistów ( m. in. wyróżnionych w konkursach z języka polskiego oraz członków kółka teatralnego) wybrała się 17 czerwca na spektakl ,,Chicago" do Centrum Kultury Studenckiej ,,Mrowisko".

PIOTREK KIJAS- szkolna gwiazda wielu przedstawień, którą wypatrzyła kilka lat temu p.Janina Drozd- postanowił swoje licealne życie związać częściowo z aktorstwem. Uczestniczy od roku w warsztatach studia aktorskiego Teatru  Wit-Wit w Gliwicach. I tam przygotował się do występu w słynnym musicalu. Tańczył, śpiewał, grał kilka ról. Dwoił się i troił na scenie, dlatego publiczność  nagrodziła jego i cały zespół wielkimi brawami. Spektal według opinii młodej publiczności był wspaniały, a Piotrek oczywiście zaprezentował się wyśmienicie. Trzymamy kciuki za rozwój jego kariery. Może rodzi się nowy Bodo?

Przy okazji wyłoniła się nowa kandydatka na gwiazdkę- niejaka Wiktoria S., której wtargnięcie na scenę z bukietem słodyczy, wzbudziło wielki aplauz widowni. Czekamy teraz na zaproszenie kolejnych, tegorocznych utalentowanych absolwentów.