Integracja

Dnia 23 maja 2012 r. w naszej szkole odbyło się coroczne spotkanie integracyjne pod hasłem „Podajmy sobie ręce”. W tym dniu zaproszone osoby niepełnosprawne i uczniowie spotykali się    w hali sportowej, gdzie obejrzeli występ pensjonariuszek Domu Pomocy Społecznej „Ostoja” z Sośnicowic. Jak co roku przedstawienie zachwyciło oglądających.

W szkole odbył się także kiermasz prac artystycznych podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Kędzierzyna – Koźla. Stoły z rękodziełami jak zwykle były oblegane na przerwach przez uczniów i nauczycieli. W tej imprezie brały także udział osoby niepełnosprawne z opiekunami z terenu gminy Rudziniec. Tutaj mają rzadką możliwość spotkania się i wymienienia się doświadczeniami. Tegoroczne spotkanie  uświetnił pan Wójt K. Obrzut.