menukredkiprzedszkolegimnazjumkalendarium

Poniedziałek, 2018-05-21

Imieniny:

Jana, Moniki
ankieta

Gdzie spędziłeś wakacje?

Pokaż wyniki
newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 265171 osób
  • Do końca roku: 224 dni
  • Do wakacji: 32 dni
kredki
Logo BIP

Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

15 maja 2018 r, o godzinie 1630 zapraszamy na zebranie z rodzicami. Podane będą proponowane oceny końcowe oraz możliwości ich poprawy. 

W kwietniu zorganizowano konkurs matematyczny dla uczniów klas IV-VI. W konkursie udział wzięło 10 uczniów.
I miejsce zdobyły: A. Klencz i S. Czubin

II miejsce: J. Czernecka, J. Michalska
III miejsce: A. Migurska, K. Klita

G. Ch. 

Szkolny Konkurs matematyczny historyjka z wykorzystaniem tangramu
czytaj więcej

Samorząd – to właśnie praca, żeby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem pracują, uczą się i pół dnia razem spędzają, żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał, nie wyśmiewał, a przeciwnie, żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się i pilnował porządku.

Janusz Korczak

DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI 2016
czytaj więcej

Dnia 20-06-2016 r. klasa VI żegnała szkołę podstawową w obecnosci nauczycieli, rodziców oraz dyrektora. Przedstawienie to garść żartów uczniowskich oraz refleksje nad minionym czasem. Na szczególna pochwałę zasłużył taniec w wykonaniu dziewczyn z pomponami, gwiazdami i niesamowitą energią. 

D. Sz.

Komers klasy VI
czytaj więcej
  • Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2015/2016

nazwa konkursu

zasięg

uczestnicy

osiągnięcia

nauczyciel/opiekun

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł"

ogólnopolski

Aleksandra Klencz

laureat

K. Hassa

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł"

ogólnopolski

Emilia Morys

laureat

K. Hassa

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł"

ogólnopolski

Tomasz Kiszkowski

laureat

K. Hassa

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł"

ogólnopolski

Maja Wilczek

laureat

K. Hassa

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł" ogólnopolski Dominik Bregulla laureat K. Hassa

Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek

wojewódzki  E. Janicka, A. KLencz, P. Gołyś, P. Ledwig, A. Pater, R. Fura, E. Jarosz, K. Szurman I miejsce w kat klas I-III K. Hetman, A. Lukoszek, D. Stawiarska, G. Nowak, A. Klencz

IX Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i Grajmy Maleńkiemu”

gminny

Aleksandra Klencz kl. VI i Alicja Klencz kl. II 

Amelia Migurska

Sandra Czubin

II miejsce 

- (duety instrumentalne)


II miejsce soliđci wokalniIII miejsce soliđci wokalni

Anna Klencz

Konkurs plastyczny "Strażak bohaterem jest" powiatowy

Amelia Migurska

Justyna Ceglarska

I miejsce kl. IV-VI

II miejsce kl. IV-VI

Marzena Ojak
Konkurs plastyczny "Strażak bohaterem jest" powiatowy Alicja Klencz wyróżnienie Anna Klencz
"Jestem bezpieczny w sieci" gminny Jadwiga Czernecka III miejsce w kat V-VI prezentacja, film D. Szynkiewicz
VIII Gminny Konkurs "Czytania ze zrozumieniem" gminny Szymon Kiszkowski wyróżnienie G. Nowak
Konkurs fotograficzny "Nadleśnictwo Rudziniec w moim obiektywie" powiatowy

Amelia Migurska

Karolina Oczalska

wyróżnienie

D. Szynkiewicz
V Festiwal Piosenki Angielskiej gminny

Emilka Janicka

klasy I-III 

1 miejsce

K. Hetman
V Festiwal Piosenki Angielskiej gminny

Oliwia Kosieniak
Justyna Ceglarska
Karolina Oczalska
Weronika Wilczek
Emilia Morys
Amelia Migurska
Karina Klita
 

klasy IV-VI
1 miejsce
 

K. Hetman

XIII Mała Olimpaiada Matematyczna

powiatowy Tobiasz Kafanke finalista G. Chęcińska
VI Gminny Turniej Matematyczny gminny

Tobiasz Kafanke
Jakub Majewski
Justyna Ceglarska

 

II miejsce

G. Chęcińska
A. Lipka 

Konkurs przyrodniczy "Cudze chwalicie, swego nie znacie" gminny

K. Wszołek

P. Gołąbek

M. Melich

M. Gajdzik

H. Fura

N. Warzecha

wyróżnienie

wyróżnienie

III miejsce

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

D. Szynkiewicz
'Moje Nadleśnictwo" konkurs na prezentację ogólnopolski

D. Frychel
H. Fura 
W. Wilczek 

124 miejsce na 220 nadesłanych prac

D. Szynkiewicz
  • Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2013/2014

nazwa konkursu

zasięg

uczestnicy

osiągnięcia

nauczyciel/opiekun

VII Przegląd Kolęd i Pastorałek

gminny

Uczniowie klas I i II

I miejsce

D. Stawiarska

G. Nowak

Konkurs na szopkę betlejemską

gminny

Grupa „Plastusie”

I miejsce

D. Stawirska

VII Przegląd Kolęd i Pastorałek

gminny

Natalia Warzecha

III miejsce

M. Niedzielska

XIX Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii wg św. Mateusza dla szkół podstawowych

diecezjalny

A. Klencz kl. IV

J. Wojnicka kl. V

A. Czernecki kl. VI

Zakwalifikowani do etapu rejonowego

A. Klencz

VII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

gminny

A. Klencz kl. IV

II miejsce soliści indywidualni

A. Klencz

Egzamin na kartę rowerową

szkolny

Uczniowie klasy IV

Wszyscy uczniowie klasy IV zdali egzamin

R. Klimek

Zabytki Powiatu Gliwickiego

powiatowy

Kamila Szurman

Marta Merkel

klasa I

wyróżnienia

G. Nowak

Zabytki Powiatu Gliwickiego

powiatowy

Weronika Wilczek

Oliwia Kosieniak

I miejsce

D. Stawiarska

Dwujęzyczny konkurs recytatorski polsko-niemiecki

gminny

Oliwia Kosieniak

udział

D. Stawiarska

Zapobiegamy pożarom

wojewódzki

Amelia Migurska

III miejsce

D. Stawiarska

Kangurek

międzynarodowy

A. Migurska

D. Nowiński

wyróżnienie

D. Stawiarska

Kangurek

międzynarodowy

H. Fura

W. Konieczny

udział

M. Niedzielska

Czytanie ze zrozumieniem

gminny

H. Fura

N. Warzecha

udział

M. NIedzielska

Konkurs ortograficzny

gminny

H. Fura

W. Konieczny

udział

M. Niedzielska

Festiwal Piosenki Angielskiej

gminny

Klasa II zespołowo

II miejsce

K. Hetman

Liga Humanistyczna Szkół Podstawowych

Konkurs frazeologiczny

gminny

J. Wojnicka,

J. Kania

A. Klencz

II miejsce

 

D. Szumska

Konkurs ortograficzny klas IV-VI

gminny

J. Wojnicka,

J. Kania

A. Klencz

wyróżnienie

D. Szumska

Konkurs języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych

gminny

Mateusz Melich

J. Wojnicka

J. Kania

udział

Patrycja Napieracz

Dwujęzyczny konkurs recytatorski polsko-niemiecki

gminny

Oliwia Kosieniak

Karina Klita

Paulina Gołyś

udział

Patrycja Napieracz

Przegląd małych form scenicznych w języku niemieckim

powiatowy

M. Melich

T. Kafanke

A. Migurska

K. Klita

K. Oczalska

O. KOsieniak

III miejsce

Patrycja Napieracz

Rejonowy Festiwal Piosenki Niemieckiej

rejonowy

A. Migurska

O. Kosieniak

K. Oczalska

 

III miejsce

Patrycja Napieracz

Konkurs przyrodniczy „Trzymaj formę”

powiatowy

J. Kania

J. Wojnicka

A. Więcek

wyróżnienie

D. Szynkiewicz

Konkurs „Jestem bezpieczny w sieci”

gminny

A. Klencz

M. Kafanke

J. Wojnicka

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

D. Szynkiewicz

Gminny konkurs na prezentację multimedialną w ramach Prehistorycznego Dnia Ziemi

gminny

M. Kafanke

H. Fura

wyróżnienie

I miejsce w kategorii rysunek w programie Paint

 

D. Szynkiewicz

Powiatowy konkurs przyrodniczy Lasy w Polsce

powiatowy

J. Kania

J. Wojnicka

II miejsce

wyróżnienie

D. Szynkiewicz

Osiągnięcia sportowe w zakładce „Sport szkolny”

 

 

Pliki do pobrania

middleend.jpg

Opracowanie: szkolnastrona.pl