menukredkiprzedszkolegimnazjumkalendarium

Niedziela, 2020-01-19

Imieniny:

Erwiny, Henryka
ankieta

Gdzie spędziłeś wakacje?

Pokaż wyniki
newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 342028 osób
  • Do końca roku: 347 dni
  • Do wakacji: 152 dni
kredki
Logo BIP

Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

  

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE/ ZAJĘCIA DODATKOWE/KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Rok szkolny 2018/2019, sem. II

 

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

HISTORIA/RELIGIA/WDŻR

B. Czernecka

wtorek

po 7 lekcji (od14:30)

JĘZYK POLSKI

D. Szumska

piątek

po 5 lekcji (od 12:50)

JĘZYK ANGIELSKI

E. Jachym-Szkabar

środa

po 6 lekcji (od 13:45)

JĘZYK NIEMIECKI

P. Napieracz

środa

po 6 lekcji (od 13:45)

MATEMATYKA

E. Gross

piątek

po 7 lekcji (od 14:30)

PRZYRODA/GEOGRAFIA

D. Szynkiewicz

czwartek

przed lekcjami (od 7:30)

BIOLOGIA

K. Fura

czwartek

po 7 lekcji (od 14:30)

PLASTYKA

M. Ojak

środa

po 7 lekcji (od 14:30)

WYCH.FIZYCZNE

S. Lindner

wtorek

po 7 lekcji (od 14:30)

 


Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzińcu zaprasza na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

900 - akademia na holu szkoły

1030 - msza święta

1130 - odjazd autobusów

HARMONOGRAM ODWOZÓW DZIECI i UCZNIÓW

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

19.06.2019 r. – ŚRODA – g. 11:30

1. KURSOWY(opóźniony 5 minut kurs 11:24): Pławniowice, Taciszów (przesiadka przy torach do drugiego autobusu), Łany, Niewiesze

2. KURS DODATKOWY:  Chechło, Widów, Poniszowice, Niekarmia, Słupsko, Bycina

3. KURS DODATKOWY: Bojszów i Łącza

4. KURS DODATKOWY: Rudno, Kleszczów, Rzeczyce, Ligota Łab.

 



  • Laureaci międzyszkolnego konkursu "Jestem bezpieczny w sieci"

W swoich kategoriach wiekowych laureatami konkursu zostali:

Justyna z klasy II - I miejsce w kategorii praca plastyczna,

Ola z klasy IV - II miejsce w kategorii praca plastyczna,

Marcin z klasy VI  -III miejsce w kategorii prezentacja,

Julia W z klasy V - wyróżnienie w kategorii prezentacja.

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!UśmiechMrugnięcieŚmiech

D. Sz.

Wybory najsympatyczniejszej dziewczyny SP 

8 MARCA DZIEŃ KOBIET
czytaj więcej

Brązowy medal dla dziewcząt z Rudzińca!

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
czytaj więcej

Dnia 11-03-2014 r oglądaliśmy przedstwienie kukiełkowe pt. Piękna i bestia. Szczerze mówiąc było średnio.

D. Sz.

Teatrzyk kukiełkowy
czytaj więcej

Złote medale dla Rudzińca!

MISTRZOSTWA GMINY W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
czytaj więcej

Rudziniec wicemistrzem w mini piłce ręcznej.

MISTRZOSTWA GMINIY W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
czytaj więcej

WALENTYNKI 2014R.

DYSKOTEKA
czytaj więcej

Pliki do pobrania

middleend.jpg

Opracowanie: szkolnastrona.pl