menukredkiprzedszkolegimnazjumkalendarium

Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny:

Aureli, Kamila
ankieta

Gdzie spędziłeś wakacje?

Pokaż wyniki
newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 239205 osób
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 270 dni
kredki
Logo BIP

Osiągnięcia uczniów

Jesteś tu: » Strona główna » Osiągnięcia uczniów
  • Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2016/2017

nazwa konkursu

zasięg

uczestnicy

osiągnięcia

nauczyciel/opiekun

Zachowaj Trzeźwy Umysł ogólnopolski

Marcel Muka kl II,

Szymon Olszewski IV,

Patrycja Marek kl. II,
J. Czernecka I gim.,
Krzysztof Wszołek V,
Oliwia Wiercioch kl. V

pedagog K. Hassa
Międzywojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Zasoby wodne Nadleśnictwa Rudziniec" międzywojewódzki

Amelia Migurska

Justyna Ceglarska

Kacper Kaczyński

finalistka D. Szynkiewicz
M. Ojak 
Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek gminny

uczniowie klas I-III

I miejsce D. Stawiarska
Ewa Borkowska-Pankowska
G. Nowak 
IV Gminny Konkurs "Jestem bezpieczny w sieci" gminny

Amelia Pater

Dominik Dobosz

I miejsce kl 1-4

II miejsce kl. V-VI

D. Szynkiewicz
Gminny Konkurs Frazeologiczny gminny

Kacper Kaczyński, Karina Klita, Amelia Migurska

Amelia Migurska

II miejsce

I miejsce indywidualnie

D. Szumska
II edycja Wojewódzkiego Konkursu Piosenki i Prozy Niemieckojęzycznej wojewódzki

 Alicja Klencz  


Aleksandra Gajdzik(1SP) oraz Emilia Janicka (2SP) 

I miejsce w kategorii wiekowej klasy1-3

wyróżnienie w kategorii klasy 1-3.

A. Thim Buchta

P. Napieracz

Konkurs na projekt zakładki do książki powiatowy

Julia Janicka

II miejsce w kat. klasy IV-VI

R. Klimek

GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W PONISZOWICACH  gminny

 Alicja Klencz kl. III  

Amelia Migurska kl. V

Weronika Wilczek i Karina Klita kl. V 

I miejsce -(kategoria - instrumentaliści)

III miejsce (kategoria - wokaliści)

III miejsce (kategoria - zespoły wokalne)

Anna Klencz

Konkurs na film o tematyce przyrodniczej gminny

Filip Kaczyński IV 

Amelia Migurska V

Pascal Gołąbek IV

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Dorota Szynkiewicz

Gminny konkurs ,,Miś Theo- bohater komiksu“  gminny

A. Kurpierz kl. I

M. Dziubańska kl. I
A. Gajdzik kl. I

J. Kocieniewski kl. I

Amelia Wojnicka kl. II
Hanna Buchta kl. II

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

miejsce 1

miejsce II

Aleksandra Thim-Buchta

Patrycja Napieracz

Olimpiada Gier i Zabaw
kl. I-III
gminny uczniowie kl II i III III miejsce Ewa Borkowska-Pankowska
Konkurs czytania ze zrozumieniem gminny

ucz. kl. III

wyróżnienie

Ewa Borkowska-Pankowska

Gminnym Konkursie Ortograficznym  gminny D. Nowiński kl. V II miejsce Dorota Szumska
Szkolne konkursy: ”Baśniowy komiks”  szkolny

Julia Janicka, Pascal Gołąbek

Oliwia Wiercioch, Szymon Olszewski

Kamila Szurman, Szymon Kiszkowski

I miejsce

II miejsce


III miejsce

Dorota Szumska

„Ta książka mnie zafascynowała” szkolny

Justyna Ceglarska

Karina Klita, Natalia Warzecha

Karolina Ochalska, Tomasz Kiszkowski

I  miejsce

II miejsce


III miejsce

Dorota Szumska

VII Gminny Turniej Matematyczny gminny

A. Migurska

drużyna: A Migurska, K. Klita, D. Dobosz

II miejsce

II miejsce

A. Lipka
IX Międzygminny Konkurs Poezji, Pieśni i Prozy Josepha von Eichendorffa w Wielowsi międzygminny

A. Klencz kl III

II miejsce

A. Thim- Buchta
Konkurs Spotkanie z Europą Wschodnią międzynarodowy

J. Ceglarska kl. V

O. Kosieniak kl. V

laureatki

A. Thim- Buchta
Kangur Matematyczny

Franciszek Lison kl. II

wyróżnienie

D. Stawiarska
  • Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2015/2016

nazwa konkursu

zasięg

uczestnicy

osiągnięcia

nauczyciel/opiekun

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł"

ogólnopolski

Aleksandra Klencz

laureat

K. Hassa

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł"

ogólnopolski

Emilia Morys

laureat

K. Hassa

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł"

ogólnopolski

Tomasz Kiszkowski

laureat

K. Hassa

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł"

ogólnopolski

Maja Wilczek

laureat

K. Hassa

Kampania "Zachowaj trzeźwy umysł" ogólnopolski Dominik Bregulla laureat K. Hassa

Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek

wojewódzki  E. Janicka, A. KLencz, P. Gołyś, P. Ledwig, A. Pater, R. Fura, E. Jarosz, K. Szurman I miejsce w kat klas I-III K. Hetman, A. Lukoszek, D. Stawiarska, G. Nowak, A. Klencz

IX Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i Grajmy Maleńkiemu”

gminny

Aleksandra Klencz kl. VI i Alicja Klencz kl. II 

Amelia Migurska

Sandra Czubin

II miejsce 

- (duety instrumentalne)


II miejsce soliđci wokalniIII miejsce soliđci wokalni

Anna Klencz

Konkurs plastyczny "Strażak bohaterem jest" powiatowy

Amelia Migurska

Justyna Ceglarska

I miejsce kl. IV-VI

II miejsce kl. IV-VI

Marzena Ojak
Konkurs plastyczny "Strażak bohaterem jest" powiatowy Alicja Klencz wyróżnienie Anna Klencz
"Jestem bezpieczny w sieci" gminny Jadwiga Czernecka III miejsce w kat V-VI prezentacja, film D. Szynkiewicz
VIII Gminny Konkurs "Czytania ze zrozumieniem" gminny Szymon Kiszkowski wyróżnienie G. Nowak
Konkurs fotograficzny "Nadleśnictwo Rudziniec w moim obiektywie" powiatowy

Amelia Migurska

Karolina Oczalska

wyróżnienie

D. Szynkiewicz
V Festiwal Piosenki Angielskiej gminny

Emilka Janicka

klasy I-III 

1 miejsce

K. Hetman
V Festiwal Piosenki Angielskiej gminny

Oliwia Kosieniak
Justyna Ceglarska
Karolina Oczalska
Weronika Wilczek
Emilia Morys
Amelia Migurska
Karina Klita
 

klasy IV-VI
1 miejsce
 

K. Hetman

XIII Mała Olimpaiada Matematyczna

powiatowy Tobiasz Kafanke finalista G. Chęcińska
VI Gminny Turniej Matematyczny gminny

Tobiasz Kafanke
Jakub Majewski
Justyna Ceglarska

 

II miejsce

G. Chęcińska
A. Lipka 

Konkurs przyrodniczy "Cudze chwalicie, swego nie znacie" gminny

K. Wszołek

P. Gołąbek

M. Melich

M. Gajdzik

H. Fura

N. Warzecha

wyróżnienie

wyróżnienie

III miejsce

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

D. Szynkiewicz
'Moje Nadleśnictwo" konkurs na prezentację ogólnopolski

D. Frychel
H. Fura 
W. Wilczek 

124 miejsce na 220 nadesłanych prac

D. Szynkiewicz
  • Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2014/2015

nazwa konkursu

zasięg

uczestnicy

osiągnięcia

nauczyciel/opiekun

Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek

gminny

klasa II i III

I miejsce D. Stawiarska, G. Nowak
Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek gminny A. Klencz kl. V I miejsce kat. soliści i instrumentaliści A. Klencz

Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek

gminny S. Czubin kl. V I miejsce kat. soliści i wokaliści A. Klencz

Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek

gminny N. Warzecha kl. IV II miejsce kat. soliści i wokaliści A. Klencz

Zachowaj Trzeźwy Umysł

ogólnopolski

M. Kloze kl. VI

P. Oczalska kl. VI


W. Wilczek kl. III

D. Frychek kl. IV

Laureaci:

"Hop na narty" - konkurs ulotkowy
"Mój czas" - konkurs plastyczno-literacki

K. Hassa

Gminny konkurs "Jestem bezpieczny w sieci"

gminny

kat. klasy 1-2, praca plastyczna.

M. Malcherczyk kl. I

A. Michalska kl.  I

 I miejsce

wyróżnienie

D. Szynkiewicz

Gminny konkurs "Jestem bezpieczny w sieci"

gminny

kat. klasy 3-4, praca plastyczna

 K. Wszołek kl. III

 wyróżnienie

D. Stawiarska

Gminny konkurs "Jestem bezpieczny w sieci"

 gminny

kat. klasy 5-6, film, prezentacja

J. Kania kl. VI

J. Czernecka, A. Klencz

 I miejsce

wyróżnienia

D. Szynkiewicz

Konkurs przyrodniczo-informatyczny II Prehistoryczny Dzień Ziemi

gminny

kat. klas I-II

praca plastyczna

Fabian Jakubowski

Alicja Klencz

Pascal Gołąbek

Julia Janicka

II miejsce

wyróznienie

wyróżnienie

wyróznienie

D. Szynkiewicz

Konkurs przyrodniczo-informatyczny II Prehistoryczny Dzień Ziemi

gminny

kat. klas III-IV

rysunek w programie Paint

Wioletta Konieczny

Hanna Fura

Natalia Warzecha

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

D. Szynkiewicz

Konkurs przyrodniczo-informatyczny II Prehistoryczny Dzień Ziemi

kat. klas V-VI

prezentacja

Jadwiga Czernecka

wyróżnienie

D. Szynkiewicz

Liga Humanistyczna Szkół Gminy Rudziniec

gminny

drużyna klas V-VI

II miejsce

D. Szumska

Konkurs frazeologiczny

gminny

Julia Wojnicka

Julia Kania

Aleksndra Klencz

II miejsce

D. Szumska

Konkurs ortograficzny

gminny

Julia Wojnicka

Aleksandra Klencz

Tobiasz Kafanke

I miejsce

D. Szumska

Gminny Turniej Matematyczny

gminny

Tobiasz Kafanke

Julia Kania

Aleksandra Klencz

III miejsce

G. Chęcińska

Festiwal Piosenki Angielskiej

gminny

Amelia Migurska

Oliwia Kosieniak

Karina Klita

II miejsce

K. Hetman

Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

ogólnopolski

Julia Wojnicka

Aleksandra Klencz

Julia Kania

Jadwiga Czernecka

Sandra Czubin

Wiktoria Wilczek

28 miejsce

30 miejsce

31 miejsce

udział

A. Klencz

Festiwal Piosenki Angielskiej

gminny

uczniowie klasy IV

udział

M. Romaniuk

Gminny Konkurs Ortograficzny

gminny

Dominik Nowiński

kl. III

I miejsce

D. Stawiarska

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

powiatowy

Dominik Nowiński

kl. III

III miejsce

D. Stawiarska

Kangurek

ogólnopolski

Amelia Migurska

kl. III

wyróżnienie

D. Stawiarska

Turniej klas III w "dwa ognie"

gminny ucz. klasy III III miejsce D. Stawiarska

Olimpiada gier i zabaw

klas III


gminny

kat. bieg na 40 m

kat. bieg na 100 m

kat. bieg na 100m

rzut pił. palant.

ucz. kl. III

D. Dobosz

A. Migurska

P. Morys

K. Wszołek

II miejsce

II miejsce

I miejsce

I miejsce

II miejsce

D. Stawarska

III Regionalny Konkurs "Bawimy się w teatr"

regionalny

uczniowie klasy VI

IV miejsce

D. Szumska

III Regionalny Konkurs "Bawimy się w teatr"

regionalny

uczniowie klasy II

wyróżnienie

G. Nowak

Osiągnięcia sportowe uczniów w zakładce "Sport szkolny"

  • Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2013/2014

nazwa konkursu

zasięg

uczestnicy

osiągnięcia

nauczyciel/opiekun

VII Przegląd Kolęd i Pastorałek

gminny

Uczniowie klas I i II

I miejsce

D. Stawiarska

G. Nowak

Konkurs na szopkę betlejemską

gminny

Grupa „Plastusie”

I miejsce

D. Stawirska

VII Przegląd Kolęd i Pastorałek

gminny

Natalia Warzecha

III miejsce

M. Niedzielska

XIX Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii wg św. Mateusza dla szkół podstawowych

diecezjalny

A. Klencz kl. IV

J. Wojnicka kl. V

A. Czernecki kl. VI

Zakwalifikowani do etapu rejonowego

A. Klencz

VII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

gminny

A. Klencz kl. IV

II miejsce soliści indywidualni

A. Klencz

Egzamin na kartę rowerową

szkolny

Uczniowie klasy IV

Wszyscy uczniowie klasy IV zdali egzamin

R. Klimek

Zabytki Powiatu Gliwickiego

powiatowy

Kamila Szurman

Marta Merkel

klasa I

wyróżnienia

G. Nowak

Zabytki Powiatu Gliwickiego

powiatowy

Weronika Wilczek

Oliwia Kosieniak

I miejsce

D. Stawiarska

Dwujęzyczny konkurs recytatorski polsko-niemiecki

gminny

Oliwia Kosieniak

udział

D. Stawiarska

Zapobiegamy pożarom

wojewódzki

Amelia Migurska

III miejsce

D. Stawiarska

Kangurek

międzynarodowy

A. Migurska

D. Nowiński

wyróżnienie

D. Stawiarska

Kangurek

międzynarodowy

H. Fura

W. Konieczny

udział

M. Niedzielska

Czytanie ze zrozumieniem

gminny

H. Fura

N. Warzecha

udział

M. NIedzielska

Konkurs ortograficzny

gminny

H. Fura

W. Konieczny

udział

M. Niedzielska

Festiwal Piosenki Angielskiej

gminny

Klasa II zespołowo

II miejsce

K. Hetman

Liga Humanistyczna Szkół Podstawowych

Konkurs frazeologiczny

gminny

J. Wojnicka,

J. Kania

A. Klencz

II miejsce

 

D. Szumska

Konkurs ortograficzny klas IV-VI

gminny

J. Wojnicka,

J. Kania

A. Klencz

wyróżnienie

D. Szumska

Konkurs języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych

gminny

Mateusz Melich

J. Wojnicka

J. Kania

udział

Patrycja Napieracz

Dwujęzyczny konkurs recytatorski polsko-niemiecki

gminny

Oliwia Kosieniak

Karina Klita

Paulina Gołyś

udział

Patrycja Napieracz

Przegląd małych form scenicznych w języku niemieckim

powiatowy

M. Melich

T. Kafanke

A. Migurska

K. Klita

K. Oczalska

O. KOsieniak

III miejsce

Patrycja Napieracz

Rejonowy Festiwal Piosenki Niemieckiej

rejonowy

A. Migurska

O. Kosieniak

K. Oczalska

 

III miejsce

Patrycja Napieracz

Konkurs przyrodniczy „Trzymaj formę”

powiatowy

J. Kania

J. Wojnicka

A. Więcek

wyróżnienie

D. Szynkiewicz

Konkurs „Jestem bezpieczny w sieci”

gminny

A. Klencz

M. Kafanke

J. Wojnicka

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

D. Szynkiewicz

Gminny konkurs na prezentację multimedialną w ramach Prehistorycznego Dnia Ziemi

gminny

M. Kafanke

H. Fura

wyróżnienie

I miejsce w kategorii rysunek w programie Paint

 

D. Szynkiewicz

Powiatowy konkurs przyrodniczy Lasy w Polsce

powiatowy

J. Kania

J. Wojnicka

II miejsce

wyróżnienie

D. Szynkiewicz

Osiągnięcia sportowe w zakładce „Sport szkolny”

 

 

middleend.jpg

Opracowanie: szkolnastrona.pl