Niedziela, 2020-01-19

Powitanie wiosny w naszej szkole

Jesteś tu: » Strona główna » Powitanie wiosny w naszej szkole

Powitanie wiosny w naszej szkole

Dnia 21marca 2019 odbyło się powitanie wiosny, przedstawienie „Sąd nad marzaną” przygotowały klasy czwarta i szósta. Impreza bardzo nam się podobało, zimę pożegnaliśmy z wielkim hukiem. Na drugiej lekcji odbyły się zawody sportowe klas IV-VI, drużyny liczyły dziesięć osób. Wygrała klasa szósta. Był to dla nas bardzo dobry dzień.

G. D.

21 Marca 2019

,,Sąd nad Marzanną’’

Występ na przyjście wiosny  zorganizowała klasa szósta i czwarta. Dzieci śpiewały piosenki i występowały. W przedstawieniu, marzanna została skazana przez sąd na utopienie.

Po występie nauczyciel z w-fu zorganizował zawody sportowe dla klas IV-VI. Dzieci podzieliły się na dziesięcioosobowe grupy. Każdej klasie poszło dobrze, ale wygrała klasa szósta. Występ i zawody sportowe były bardzo udane.

F. K.

Dnia 21 marca 2019 roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie na cześć pierwszego dnia wiosny. Pierwszą klasą, która wystąpiła była klasa IV, która zaśpiewała piosenkę o wiośnie. Następnie wystąpiła klasa VI, która przygotowała przedstawienie „Sąd nad Marzanną” oraz zaśpiewała piosenkę o bocianie. Klasa VI wręczyła klasie I, II oraz III krzyżówki na temat wiosny. Później klasa IV,V oraz VI wzięła udział w zawodach wiosennych, które wygrała klasa VI. Moim zdaniem ten dzień był bardzo dobrze zorganizowany oraz przyjemny.

A. M.

Powitanie Wiosny

Dziś 21 Marca 2019 roku odbyło się w naszej szkole powitanie wiosny. Na początku czwartej lekcji odbył się apel, na którym występowała klasa IV i VI. Klasa VI wystąpiła z przedstawieniem „Sąd nad Marzanną”, a klasa IV wystąpiła z piosenką o wiośnie. Na sam koniec apelu zaśpiewała także klasa VI, apel był bardzo ciekawy. Po apelu starsze klasy zmierzyły się w zawodach sportowych. Wygrała klasa VI! Natomiast młodsze klasy dostały  krzyżówki do rozwiązania.

Ten dzień był bardzo fajny!!!

P. G.

Powitanie Wiosny

Dnia 21 marca 2019 odbyło się powitanie wiosny „Sąd nad marzaną”. Przygotowały klasa szósta i czwarta. Przedstawienie  bardzo nam się podobało. Zimę pożegnaliśmy z wielkim hukiem. Na następnej lekcji odbyły się zawody sportowe klas IV-VI. Zawody wygrała klasa VI. Był to bardzo dobry dzień.

A. Z

Powitanie Wiosny

Dnia 21 marca 2019 roku odbyło się przedstawienie z okazji Powitania Wiosny. Występowały dwie klasy, klasa IV oraz klasa VI. Jako pierwsi wystąpili uczniowie z klasy IV, którzy zaśpiewali piosenkę o Pani Wiośnie. Klasa VI zorganizowała przedstawienie pod tytułem „ Sąd nad Marzanną” oraz zaśpiewała piosenkę „Kle, kle boćku”. Klasa VI wręczyła klasie I, II oraz III krzyżówki, następnie odbyły się zawody sportowe dla klas IV-VI. Uważam, że ten dzień był ciekawy oraz dobrze zorganizowany.

M. L.

Dnia 21 marca 2019 roku ,w naszej szkole odbyło się uroczyste powitanie wiosny. Klasa czwarta zaśpiewała piosenkę ,,Maszeruje wiosna’’, a następnie klasa szósta przedstawiła,, Sąd nad Marzanną’’ I zaśpiewała piosnkę ,,Kle kle boćku’’ trochę nam nie wyszło, ale przynajmniej było zabawnie . Po występach klasy 1-3 dostały do rozwiązania wiosenne krzyżówki, a klasy 4-6 wzięły udział w wyścigach rzędów, które wygrała klasa VI. Według mnie był to bardzo fajny dzień.

Paulina L.

Dnia 21 marca 2019 roku, w naszej szkole odbyło się powitanie wiosny.  Przedstawienie o tytule ,,Sąd nad marzanną’’ wykonała klasa szósta i klasa czwarta. Podczas występu kilka rzeczy nam nie wyszło, ale nikt się tym nie przejął. Wszyscy z chęcią pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Po przedstawieniu klasy 1-3 otrzymały wiosenne krzyżówki, natomiast klasy 4-6 wzięły udział w zawodach sportowych, które wygrała klasa szósta. Był to dobrze spędzony dzień.

Oliwia W.

Dnia 21 marca2019 roku odbyło przedstawienie  na rozpoczęcie wiosny. Tytuł tego przedstawienia ,,SĄD NAD MARZANNĄ’’ A następnie klasy VI i IV zaśpiewały piosenki o rozpoczęciu wiosny młodsze klasy I-III dostały krzyżówki. Po przedstawieniu odbyły się zawody sportowe, w których wzięły udział klasy IV-VI. Zawody wygrała klasa VI .

To był fajny dzień

M. M.