JAK MĘŻCZYŹNI ZABIEGALI O KOBIETY...

Miłosne podboje stały się tematem tegorocznego  występu z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole.

Uczniowie z kółka teatralnego zaprezentowali krótki program artystyczny, jak od wieków, począwszy od ery kamienia łupanego, a skończywszy na dobie telefonów komórkowych i Internetu, kobiety ulegały czarowi męskiej części populacji. Panowie stosowali różne metody z wykorzystaniem: maczugi, kwiatów,mieczy, łuku Kupidyna, sms-ów, aby zdobyć tę jedyną, wybrankę swego serca. Niestety, wizja przyszłości nie okazała się zabawna, bowiem ludzi zastąpiły roboty wygłaszające złote myśli o kobietach.

Na zakończenie przewodniczący samorządu Marcin Kafanke złożył życzenia dzięwczętom i paniom oraz ogłosił wyniki wyborów  Miss gimnazjum. Została nią NATALIA MIKA Z 2b. Gratulujemy.