KONKURSU “NAJŁADNIEJSZA CHOINKA BOŻONARODZENIOWA”

REGULAMIN KONKURSU “NAJŁADNIEJSZA CHOINKA BOŻONARODZENIOWA” POD PATRONATEM WÓJTA GMINY RUDZINIEC

1. Organizatorem konkursu z nagrodami są Wójt Gminy Rudziniec, Krzysztof Obrzut, oraz Gminny Ośrodek Kultury Rudziniec z siedzibą przy ul. Parkowej 11, 44-172 Poniszowice.
2. Celem konkursu jest zachęcenie do twórczego spędzenia wolnego czasu.
3. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców gminy Rudziniec, a uczestnictwo w nim jest dobrowolne.
4. Konkurs podzielony jest na sześć kategorii:
I kategoria: Rodzina;
II kategoria: Dzieci z klas I-III;
III kategoria: Dzieci z klas IV-VI;
IV kategoria: Dzieci z klas VII-VIII;
V kategoria: Młodzież do 20 lat;
VI kategoria: Dorośli.

1. Udział w konkursie polega na stworzeniu choinki bożonarodzeniowej w dowolnej technice, o
maksymalnej wysokości 1 metr.
1. Prace należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury Rudziniec w Poniszowicach. Ważne, aby wraz z pracą znalazła się kartka z imieniem i nazwiskiem uczestnika, danymi kontaktowymi oraz informacją o kategorii konkursowej (szablon dostępny na ostatniej stronie tego pliku).
1. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia go na profilu facebookowym Gminnego Ośrodka Kultury Rudziniec
2. Prace konkursowe są przyjmowane od 29 listopada do 3grudnia 2021 roku w godzinach pracy Ośrodka.
1. Zgłosić można tylko jedną pracę konkursową.
1. Zwycięzcą konkursu (w danej kategorii) zostaje osoba, której praca zostanie uznana za najbardziej kreatywną i najlepiej wykonaną.
1. Organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe dla trzech najlepszych prac w każdej kategorii. W przypadku gdy Komisja Konkursowa uzna, że należy wyróżnić więcej prac, mogą zostać przydzielone wyróżnienia.
1. Komisję Konkursową wyłonią organizatorzy.
1. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 grudnia 2021 roku na profilu facebookowym Gminnego Ośrodka Kultury Rudziniec
1. Odbiór nagród oraz prac nastąpi w dniach 13-15.12.2021r. w siedzibie GOK Rudziniec
2. Prace nieodebrane do 15.12.2021r przechodzą na własność organizatora.
1. Wręczenie nagród będzie zależne od aktualnej sytuacji w kraju związanej z pandemią koronawirusa.
1. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez uczestników na przetwarzanie przez organizatorów ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.
1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania nadesłanych materiałów oraz imion i nazwisk autorów.