menukredkiprzedszkolegimnazjumkalendarium

Piątek, 2018-05-25

Imieniny:

Borysa, Magdy
ankieta

Gdzie spędziłeś wakacje?

Pokaż wyniki
newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 265614 osób
  • Do końca roku: 220 dni
  • Do wakacji: 28 dni
kredki
Logo BIP

Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

15 maja 2018 r, o godzinie 1630 zapraszamy na zebranie z rodzicami. Podane będą proponowane oceny końcowe oraz możliwości ich poprawy. 

Dzień Czytania Poezji

Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu, W myśli twojego odnowić obrazu? Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że on jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?

Dzień Czytania Poezji
czytaj więcej

Lało, lało, lało, a my ambitnie: Prak Doświadczeń, Góra Birów, Zamek w Ogrodzieńcu, Dom Strachów, pierogi zamiast Mc Donalda, spacer. Da się - da się!.  Najważniejszy dobry humor i pogoda ducha. Przemoczeni dotarliśmy do Rudzińca, ale było fajnie! Mokre buty, mokre włosy, mokrzy MY TURYŚCI.

D. Sz.

Wycieczka do Ogrodzieńca
czytaj więcej
  • Konkurs "MiśTheo"

25 kwietnia br. odbyło się podsumowanie Gminnego Konkurs Języka Niemieckiego "Miś Theo - bohater komiksu" dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej. Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali: Bartosz Tutak (kl.I) - 3 miejsce, Malwina Dziubańska (kl.II) - 3 miejsce, Emilia Słowikowska (kl.III) - 1 miejsce. Wyróżnienie otrzymała Hanna Buchta i Amelia Wojnicka z kl.III. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnym roku szkolnym. 

P. N.

Konkurs

Było ciężko!!! ......... ale odbieramy nagrody. Gratulacje!!!Śmiech

Powiatowy Konkurs
czytaj więcej

Uczennica kl. II Aniela Kurpierz zajęła I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Recytatorskim uczniów edukacji wczesnoszkolnej w Pyskowicach. Gratulujemy.

G. N.

 

XIV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
czytaj więcej

Pliki do pobrania

middleend.jpg

Opracowanie: szkolnastrona.pl