menukredkiprzedszkolegimnazjumkalendarium

Wtorek, 2018-08-21

Imieniny:

Franciszka, Kazimiery
ankieta

Gdzie spędziłeś wakacje?

Pokaż wyniki
newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 273190 osób
  • Do końca roku: 132 dni
  • Do wakacji: 304 dni
kredki
Logo BIP

Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

Organizacja zakończenia roku szkolnego 2017/2018

800 - akademia kończąca rok szkolny na hali sportowej, po niej spotkanie z wychowawcami.

930 - msza święta.

1045- odjazdy autobusów...... czyli Rozdanie Oskarów w kategoriach: nauczyciel ekologiczny, organizator życia szkolnego, nauczyciel urodzony pod szczęśliwą gwiazdą, propagator przeszłości. 

Zakończenie roku szkolnego 2017_2018
czytaj więcej

Klasa II była z wizytą na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Kędzierzynie. G. N.

Wycieczka klasy II do Kędzierzyna
czytaj więcej

Występ uczniów klas I-III na Gminnym Festynie Rodzinnym

Gminny Festyn Rodzinny
czytaj więcej
Dzień Dziecka klas I-III
czytaj więcej
Dzisiaj, tj. 04.06.2018r. pojawili się w naszej szkole mundurowi, a to za sprawą egzaminu na kartę rowerową dla uczniów klasy IV SP. Pierwszy stres, jaki mieli do pokonania uczniowie, to egzamin teoretyczny dotyczący przepisów ruchu drogowego jak również pierwszej pomocy. Uczniowie, którzy pozytywnie zaliczyli test, zostali dopuszczeni do II etapu, czyli egzaminu praktycznego. Pod bacznym okiem st.sierż. Marcina Rydla uczniowie wykonywali manewry na rowerach, zachowując bezpieczeństwo oraz rozwagę. Wszystkim gratulujemy i życzymy bezpiecznej i bezkolizyjnej jazdy na rowerze. 
P.N.
Egzamin na Kartę Rowerową
czytaj więcej
1 czerwca uczniowie klas IV-VI świętowali Międzynarodowy Dzień Dziecka. W tym dniu, odbyły się zajęcia inne, niż zazwyczaj. Obchody rozpoczęli zmaganiami w dwuosobowych grupach w konkursie frazeologicznym. Zaplanowano również zajęć z profilaktyki z pedagogiem szkolnym, gdzie uczniowie przypomnieli sobie prawa dziecka oraz zintegrowali się podczas zabawy ruchowej. Nie zabrakło również zajęć sportowych. Przygotowany tor przeszkód, był dla niektórych nie lada wyzwaniem, ale wszyscy sobie z nim świetnie poradzili. Lekcja 5 należała do najprzyjemniejszych. Na klasowych ławkach pojawiły się pyszne i soczyste owoce. Każda klasa miała za zadnie przygotować witaminowy smakołyk. Była sałatka owocowa, szaszłyki i koktajl. Palce lizać! Na zakończenie odbył się piknik na boisku szkolnym. Pałaszowaliśmy pyszne owocowe przekąski oraz zimne lody. Było super!  
P.N.
Dzień Dziecka w naszej szkole
czytaj więcej

Pliki do pobrania

middleend.jpg

Opracowanie: szkolnastrona.pl