Dzień Dziecka

Wspaniały prezent otrzymały w tym roku dzieci i młodzież naszej szkoły- cały dzień bez lekcji, a za to z licznymi atrakcjami.

Młodsze klasy I-III miały okazję brać udział w zabawach z balonami, puszczaniu baniek mydlanych. Bawiły się w skate-parku, robiły figurki z balonów.

Klasy  VIII  zaproszono na prelekcję  ,,I Ty możesz zostać pracownikiem młodocianym" prowadzoną przez naszego absolwenta- Grzesia Będzichowskiego, a uczniów klas IV- VIII na warsztaty prowadzone przez panią psycholog. Następnie odbyły się zawody sportowe oraz piknik integracyjny z grillem i lodami.

Podczas uroczystego apelu pani Dyrektor oraz pan Krzysztof Obrzut- wójt gminy Rudziniec złożyli życzenia wszystkim dzieciom. Mogliśmy wysłuchać występów muzycznych naszych uczennic oraz podziwiać pokaz akrobatyczny na kole.

Wszystkim laureatom konkursów szkolnych, powiatowych i wojewódzkich oraz zawodów sportowych wręczono dyplomy, nagrody i medale w kształcie emotek. Zwycięzców oklaskiwali goście zaproszeni: wójt gminy Rudziniec, przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Gliwicach pani Beata Karkowska, Dyrekcja Centrum Usług Wspólnych w Rudzińcu- pani Sylwia Stopa oraz przedstawicielki Rady Rodziców.

Goście dokonali uroczystego otwarcia ,,sali doświadczania świata" - dumy i chluby pani dyrektor Kariny Hassy.

Dzień pełen wrażeń, uśmiechów na twarzy uczniów. Oby więcej takich dni w roku szkolnym:)