MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH-RUDZINIEC 2023R

Dnia 25 września 2023r w naszej szkole zorganizowaliśmy Mistrzostwa klas V-VIII w biegach przełajowych.

Najlepsi zawodnicy będą reprezentować szkołę w zawodach gminnych.

Dzisiaj w biegach brali udział (grupa młodsza): Marta Bregulla, Gosia Majewska, Julka Stypa, Magda Baron, Marta Klita, Iza Baron, Laura Wiercioch, Valerii Mazii, Bartek Szudrawy, Mike Mynarek, Damian Juszczyk, Dawid Depta, Teodor Safinowski, Mateusz Farys, Tymon Kocieniewski, Dominik Kaczyński, Dominik Anioł, Aron Bieniek, Błażej Kasprzak, Kacper Depta, Seweryn Czaja, Piotr Iwanow, Dominik Gola, Adam Marondel, Kacper Kudlek Łukasz Szot.

Grupa starsza: Justyna Cieślar, Emilia Kutta, Teresa Durlik, Marta Wolny, Wiktoria Kansy, Karolina Gold, Alicja Nowakowska, Tymek Foik, Alex Szubert, Łukasz Foit, Bartek Tutak, Wojtek Muskalla, Łukasz Cymorek, Mikołaj Drużyński, Oliwer Wyciślok, Kuba Kocieniewski, Oliver Janas, Jeremi Wesołowski, Kamil Springer.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy chęci i zapału do sportu!