Święto Niepodległości w nowym wydaniu

W tym roku Święto Niepodległości obchodziliśmy na różne sposoby. Nawiązaliśmy do historii, bowiem dzieci i młodzież śpiewała pieśni patriotyczne i recytowała wiersze o miłości do Ojczyzny. Był także pokaz mody z  przełomu XIX/ XX wieku. Natomiast zawody sportowe to pomysł nowoczesny i warty propagowania. Była to umowna rywalizacja w rzutach granatami, kołkiem na pachołek, strzałem na bramkę.

Wszystko przebiegało w radosnej atmosferze,  choć na każdym etapie jury pilnie i obiektywnie oceniało wysiłki uczniów. Wynikiem ich pracy było ogłoszenie wyników.

W kategorii klas I-III i przedszkola zwyciężyła klasa III.

Wśród klas IV-V najlepsi okazali się uczniowie klasy IVa.

Natomiast w najstarszej grupie - VI- VIII- najlepiej zaprezentowała się klasa VIb.

To zwycięzcy honorowi, bowiem tak naprawdę trzeba docenić nawet najmniejszy trud  każdego ucznia i wychowawcy, dlatego wszyscy dostali w nagrodę cukierka:)

Ogromne podziękowania dla pana Jerzego Wośko- pomysłodawcy i organizatora piątkowej imprezy.