Bajecznie literackie spotkania

Pierwsze literackie spotkanie miało miejsce 8 kwietnia 2024 roku, a przygotowali się do niego wybrani uczniowie z klasy 6A. Ci młodzi adepci literatury zainscenizowali kilka opowieści oraz bajek, które z uwagą wysłuchali wybrani uczniowie z młodszych klas.

Całe wydarzenie było wyjątkowe także dzięki rekwizytom, które wprowadzały w klimat. Przygotowane utwory zostały specjalnie dedykowane młodszym, co dodatkowo podkreślono poprzez interaktywny format prezentacji. Po zakończeniu każdego tekstu, zadawano pytania, na które mogli odpowiadać chętni, motywowani obietnicą małych słodkości. Cała sala została przesiąknięta atmosferą magii - światła lamp, latarenki oraz światłowody stworzyły niepowtarzalny klimat. Dodatkowo, dźwięki i zapachy wprowadzały uczestników w jeszcze głębszy świat wyobraźni, a projektor rzucał na ścianę malownicze obrazy, dodając warstwy wizualnej do doświadczenia czytelniczego. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych uczniów!

Uczniów przygotowała p. Ewelina Latoska.