Witamy Wrocław

Przed weekendem grupa naszych uczniów wyruszyła na niezwykłą przygodę do stolicy Dolnego Śląska. Rozpoczęliśmy naszą podróż od odwiedzenia wrocławskiego ZOO, gdzie mogliśmy zobaczyć fascynujące zwierzęta oraz poczuć klimat Afryki!

Następnie udaliśmy się na przejażdżkę tramwajem, która zaprowadziła nas w pobliże wrocławskiego rynku. Tam mieliśmy okazję zwiedzić najciekawsze zakątki miasta, zgłębiając jego historię i architekturę pod okiem przewodnika.

Po edukacyjnym spacerze nadszedł czas na chwilę relaksu i regeneracji sił. Nie mogło oczywiście zabraknąć pysznego obiadu, który dodatkowo dostarczył nam energii do dalszego zwiedzania.

Następnie udaliśmy się do ,,Hydropolis,,, miejsca niezwykłego i inspirującego, które skrywa tajemnice wodnego świata. Po wrażeniach, jakie zdołaliśmy tam zgromadzić, wsiedliśmy do autokaru, aby powrócić do naszej szkoły, pełni nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień.