Zakończenie nauki uczniów klas 8

Organizacja odbioru świadectw dla klas VIII.

W dniu 26 czerwca organizujemy dla uczniów klas VIII możliwość odbioru świadectw ukończenia szkoły.
Uczniowie przyjeżdżają do szkoły rano gimbusami, o zwykłej porze. Na hali sportowej będą rozdawane świadectwa. Odjazd ok. godziny 9.15.

Do szkoły uczniowie przychodzą w maseczkach i rękawiczkach.Przy wejściu znajduje się płyn do dezynfekcji.
Obecność nie jest obowiązkowa.Jeżeli z różnych powodów nie może uczeń przybyć w tym dniu, będzie możliwość odbioru świadectwa w późniejszym terminie. Przypominam, że kopię świadectwa należy dostarczyć do szkoły ponadpodstawowej do 10 lipca 2020 r.
Spotkanie na hali odbędzie się z zachowaniem szczególnej ostrożności zgodnie z wytycznymi i procedurami celem zapewnienia uczniom bezpieczeństwa.