Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Inne niż w latach ubiegłych.

Godzina 8:00   - klasy 7 (na hali sportowej) i klasy 8 w swoich salach.
Godzina 9:15   - msza święta dla uczniów z Rudzińca, którzy chcą w niej uczestniczyć.
Godzina 10:15 - klasy 2-6 spotykają się w swoich salach, natomiast klasa 1 z rogami obfitości na hali sportowej.

Młodzież w pełni dostosowała się do zaleceń dyrekcji i nauczycieli.
Uczniowie ósmych klas spotkali się w swoich klasach z wychowawcami, gdzie rozdano świadectwa promocji do klasy ósmej oraz nagrody za osiągnięcia w ubiegłym roku. Zapoznano z procedurami obowiązującymi w nowym roku szkolnym i obowiązującym planem lekcji.
Uczniowie siódmych klas spotkali się w hali sportowej, gdzie zostali podzieleni na klasy i spotkali się z wychowawcami.
Rok szkolny uczniów klas 1-6 rozpoczął się od mszy świętej w tutejszym kościele. Następnie większość klas spotkała się z wychowawcami.
Pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Rudzińcu i obdarowani tradycyjnymi "tytami".

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele!

Mimo trudnej sytuacji epidemicznej rozpoczynamy niniejszym długo wyczekiwany rok szkolny 2020/2021. Życzę wszystkim, aby był on szczęśliwy, bezpieczny i spokojny.
Przede wszystkim apeluję o rozsądek i lojalność wobec siebie. Dbajmy o innych, bądźmy odpowiedzialni za siebie nawzajem, przestrzegajmy zaleceń w warunkach reżimu sanitarnego i ustalonych w procedurach obostrzeń. Rozważnie cieszmy się swoją obecnością, abyśmy nie byli zmuszeni kontynuować nauki w formie zdalnej.

Ze swej strony dołożę wszelkich starań, aby pobyt w naszej szkole był bezpieczny.

Z życzeniami sukcesów i zdrowia
Karina Hassa