Przegląd Małych Form Scenicznych

X Powiatowy Przegląd Małych Form Scenicznych w Języku Niemieckim –

Pyskowice 2013

W dniu 16 maja 2013 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach odbył się X Powiatowy Przegląd Małych Form Scenicznych w języku niemieckim. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III SP przedstawiając bajkę Braci Grimm „Wilk i siedem koźlątek” oraz uczniowie Gimnazjum ze skeczem „W drodze na przyjęcie”.

Trud oraz sumienne zaangażowanie uczniów zostało wysoko ocenione przez Jury. Udało się wywalczyć miejsca na podium! Grupa „Maluchów” (w składzie: Aleksandra Klencz, Wiktoria Klita, Mateusz Melich, Tobiasz Kafanke, Agata Stawiarska, Kamil Urbańczyk, Amelia Migurska, Karina Klita, Dariusz Tutak oraz Justyna Ceglarska) zajęła I miejsce, natomiast grupa „Starszaków” (w składzie: Denis Borszcz, Damian Tkocz, Patrycja Leksy, Martyna Sztyrc oraz Daria Otremba) zajęła II miejsce.

Serdecznie dziękujemy uczniom za miła współpracę oraz gratulujemy sukcesu!

Opiekunki: P.Roter, A.Thim-Buchta, B. Urbańczyk