Komunikat nr 9/2013

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

Komunikat nr 9/2013

Reprezentacja szkoły w piłce nożnej chłopców wystartowała w kolejnej edycji turnieju Coca-Cola Cup.

W dniu 12.04.2013 w Knurowie w pierwszej fazie turnieju chłopcy zajęli II miejsce awansując do dalszej fazy turnieju.

30.04.2013 w Katowicach w rejonowej fazie turnieju chłopcy również zajęli II miejsce pokonując drużyny z Katowic i Łabęd a ulegając jedynie chłopcom grającym w barwach Piasta Gliwice 1:2.

W dniu 15.05.2013 w Raciborzu reprezentacja rozegrała mecz barażowy o awans do finału wojewódzkiego turnieju Coca-Cola Cup. Zwycięstwo z gospodarzami 1:0 dało drużynie awans do finału wojewódzkiego.

W dniu 01.06.2013 w Chorzowie rozegrany został finał wojewódzki turnieju. Po zaciętej walce (zwycięstwo z Ruchem Chorzów 5:1, remis z Polonią Bytom 1:1 i porażka z Częstochową 0:3) nie udało się wyjść z grupy i zagrać w fazie pucharowej turnieju.

Gratulujemy udanego startu i wspaniałej przygody!

Zdjęcia pochodzą z Raciborza i Chorzowa.