Jasełka 2013

„SŁOWO STAŁO SIĘ CIAŁEM I ZAMIESZKAŁO MIĘDZY NAMI”

Tegoroczne Jasełka celowo odbyły się pod biblijnym hasłem, aby wreszcie powrócić do pierwotnej wersji historii Bożego Narodzenia. Uczniowie przedstawili nam to najważniejsze w dziejach świata wydarzenie, czytając i inscenizując źródłowe teksty wprost z Ewangelii. Uatrakcyjniały je kolędy wykonane przez Szkolny Zespół Muzyczny UNISONO.

Pobożnej Tradycji stało się zadość!

10 grudnia Jasełka odbyły się wobec zaproszonych uczestników Spotkania opłatkowego dla osób starszych, organizowanego przez Parafialny Zespół Caritas w Rudzińcu.

20 grudnia odbyło się szkolne przedstawienie dla gości, emerytów, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego.

24 grudnia uczniowie z Rudzińca powtórzyli najwartościowsze treści przed parafialną pasterką.

Więcej zdjęć można zobaczyć w zakładce GALERIA lub tutaj