Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

Komunikat nr 8/2013/14

W dniu 20.02.2014 w Pilchowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców. Drużyna reprezentująca nasze gimnazjum zajęła I miejsce odnosząc komplet zwycięstw.

Chłopcy wygrali kolejno z drużynami z Wielowsi, Żernicy oraz Sośnicowic. Najlepiej rzucającym zawodnikiem turnieju został Mateusz Karaś, który zdobył 11 bramek. Bardzo skutecznie zagrali również Mateusz Głogowski  (8 bramek) i Maciej Petyniak (5 bramek). Na wyróżnienie zasługuje Irek Sobstyl, który wspaniale spisywał się w bramce.

Skład drużyny: Dawid Czaja, Mateusz Karaś, Tomasz Marek, Mateusz Głogowski, Maciej Petyniak, Marcin Szołtysek, Adam Kloze, Ireneusz Sobstyl, Denis Broncel, Grzegorz Owczorz, Krzysztof Gibek, Mateusz Ignacy, Damian Wolany, Michał Koc.

Całej drużynie gratulujemy!