Wojewódzki Konkurs na Małą Formę Teatralną

Z ogromną radością informujemy, że autorski pantomima  naszych trzecioklasistów zdobyła III miejsce w finale VI edycji Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym "PROFORMA", który odbył się 15 grudnia w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Konkurs organizują Śląski Kurator Oświaty i Wojewoda Śląski dla szkół i placówek naszego województwa.  Scenariusze przedstawień miały zawierać treści budujące optymizm i wiarę w możliwość funkcjonowania społecznego bez używek, agresji i przemocy. Główną autorką naszego wyróżnionego scenariusza jest Patrycja Leksy , a spektakl współtworzyli:

Katarzyna Stawiarska, Damian Tkocz, Patryk Stypa, Kinga Redmann, Karolina Bednarz, Kinga Kaczmarczyk, Denis Borszcz, Klaudia Tutak, Bartłomiej Witkowski, Magdalena Salamak.

Nad całością czuwała nasza pani pedagog, Karina Hassa, pani psycholog Hanna Adamek.

Oprawa muzyczna pan  Andrzej Lukoszek oraz Igor Panek.

Wielkie brawa!