Jaselka 2014

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego, w piątek 19.12.2014 r. w naszej szkole miały miejsce  JASEŁKA.

Treści związane z przyjściem na świat Jezusa zaprezentowali uczniowie  pod kierunkiem katechetki Anny Klencz.

Przedstawienie zostało ubogacone o występy indywidualne uczniów na przykład: balet czy grę na gitarze i skrzypcach z akompaniamentem. Wysłuchaliśmy taż kolęd  w wykonaniu uczniów kl. II i III SP pod kierunkiem pań D. Stawiarskiej i G. Nowak.

Dziękujemy naszym gimnazjalistom Patrykowi P. i Dawidowi K. za wykonanie tak pięknej szopki.

Dekorację wykonały nauczycielki: B. Czernecka, B. Prause - Pietrek, P. Napieracz i A. Klencz.

Uczniowie wystąpili również w Noc Wigilijną, w naszym Kościele Parafialnym w Rudzińcu.

więcej zdjęć można zobaczyć w GALERII lub TUTAJ

A.K.