Wielkopostne Misterium

SZKOLNE REKOLEKCJE

Przeprowadzone zostały w dniach 23-24 marca 2015 roku przez Ks. dr hab. Joachima Piecucha, wykładowcę filozofii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego.

Wielkopostne Misterium, przygotowane przez Panie Katechetki, dotyczyło Aktów: Wiary, Nadziei, Miłości, Żalu i Ofiarowania. Symbole tychże wartości wykonał tata Amadeusza i Jadwigi. Igor Panek profesjonalnie zajmował się oprawą muzyczną. Przygrywali: Julia Wojnicka, Wiktoria Kainka i Aleksander Heese. Śpiewały: Sandra Nowak oraz Magdalena Salamak. Recytowały: Karolina Majnusz, Felicja Frychel i Angelika Banaś. Osiem Błogosławieństw przedstawili nam: Daniel Ceglarski, Krzysztof Sadło, Mateusz Student, Jakub Romaniuk, Tomasz Wołosz, Kevin Klein, Dominik Lindner, Michał Stranczik i Damian Ostrowski. Pomocą techniczną służył Tomasz Pośpiech, a także Michał Błaczkowski. Tematyczne plakaty, służące do dekoracji, są dziełem wszystkich najzdolniejszych gimnazjalistów.

Jesteśmy godnie przygotowani do przeżywania Triduum Paschalnego.

ALLELUJA!

Więcej zdjęć można zobaczyć w GALERII lub TUTAJ