Lunchbox

Śniadanie „ na  wynos” 27.10.15

O tym jak ważny jest dla  zdrowia, samopoczucia oraz wydajności w szkole dobrze skomponowany posiłek, który uczniowie powinni zabrać ze sobą z domu „na wynos”, nie trzeba nikogo przekonywać. Czasami jednak trudno o pomysły. Co właściwego z pośród wielorakich produktów  powinno się znaleźć w uczniowskich Lunchboxach? Odpowiedzi na tak postawione pytanie, szukali uczniowie kl.1a.Efekty ich pracy widoczne na zdjęciach, nie pozostawiają wątpliwości.

W dniu 27.10.15 w ramach godziny z wychowawcą uczniowie kl.1a  zaprezentowali swoje specjalnie przygotowane śniadaniówki. Na  stole zagościły: warzywa pokrojone w słupki, sałatki  owocowe, kanapki z pełnoziarnistego pieczywa, orzechy a do tego woda mineralna, soki warzywne i owocowe. Było zdrowo, smacznie i wesoło.

Wychowawca kl.1a

Barbara Prause-Pietrek