ZAKOŃCZYLIŚMY KOLEJNY ROK SZKOLNY

Dla jednych zakończenie roku szkolnego to wymarzona przerwa w edukacji, dla innych- koniec przygody z nauczaniem. Troje nauczycieli z naszej szkoły przeszło na emeryturę.

Najważniejszym elementem zakończenia roku szkolnego było pożegnanie trójki emerytów: Marty Niedzielskiej, Teresy Korus- Nowackiej i Stanisława Chęcińskiego. Uczniowie przygotowali niezwykle wzruszające prezentacje poświęcone nauczycielom. Szczególnie podobał się wszystkim filmik, w którym koledzy- nauczyciele- nakreślili portret pana Chęcińskiego. Polały się łzy, a brawami  na stojąco cała szkolna społeczność oddała hołd ulubionym pedagogom.

W związku z obchodami światowego roku Szekspira zakończenie roku szkolnego zostało poświęcone temu dramaturgowi. Wykorzystano dwie sceny z programu przygotowanego przez klasy trzecie na komers, ale rozszerzono program o wiele nowych elementów. Przede wszystkim uwagę widowni przykuwały świetnie przygotowane i przebrane w stroje z epoki konferansjerki oraz piosenka z musicalu ,,Romeo i Julia" wykonana przez Wiktorię Stypę. Uroczystość  przygotowała p. E. Solka.

Trzecia część uroczystości poświęcona została najlepszym uczniom, którzy w tym roku otrzymali za swą ciężką pracę świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Laureatka i finalistki konkursów przedmiotowych otrzymały nagrody rzeczowe.

Przed godziną 12.00 wszyscy uczniowie z uśmiechami na twarzy wyszli ze szkoły, marząc już o wakacyjnych przygodach.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.