MODA NA PATRIOTYZM

Nasza młodzież jest kreatywna, co udowodniła podczas tegorocznych obchodów Święta Niepodległości.

Zadaniem każdej klasy było przygotowanie rzeźby patriotycznej. Przez z 30 sekund należało zaprezentować symbol, scenę, która kojarzy się młodym ludziom z postawą patriotyczną.

Pomysły były różnorodne, co dokumentują zdjęcia. Zaangażowanie wszystkich godne pochwały. Jeśli ,,takie będzie młodzieży chowanie", to nie musimy się martwić o losy Rzeczpospolitej.

Jury, w skład którego weszli nauczyciele- nie wychowawcy, miało trudny orzech do zgryzienia, bo trudno było wybrać najlepszą prezentację. Ostatecznie wygrały klasy 2a i 3d.

Przyznano także nagrody w konkursie indywidualnym na projekt koszulki patriotycznej:

I miejsce zajęła koszulka Wiktorii Plichty z 3a.

II miejsce przyznano projektowi Agaty Stawiarskiej z 1a i Szymona Szykulskiego z 3a.

III miejsce przypadło Julii Kani, Julii Wojnickiej i Dominice Golbie.

Wyrózniono projekt Sandry Gorgoń z kl. 1b.

Przewodniczącym jury był p. Jerzy Wośko.

Nagrodę publiczności wywalczył Szymon Szykulski.

Wszystkie zdęcia można zobaczyć w GALERII lub TUTAJ

.