JAK SIĘ FLIRTUJE NIE TYLKO W WALENTYNKI?

Samorząd Gimnazjum z prężnie działającym przewodniczącym na czele - Jackiem - przygotował niespodziankę z okazji Walentynek.

Program Walentynkowy powstał z inicjatywy Jacka,a scenariusz był kompilacją pomysłów nauczycieli i uczniów. Było to zabawne zestawienie przykładów, jak dawniej mężczyzna zalecał się do kobiety, a jak wyglada to dzisiaj. Parę z przeszłości, czyli rycerza i damę jego serca, zagrali Wiktoria i Krzysiek. Potem na scenę wkroczyli uczniowie klas III-ich i zaprezentowali współczesne ,,flirtowanie". Był podryw na ,,google", na ,,sportowca", na kibica i wreszcie najpopularniejsze wśród młodzieży podrywy wirtualne. Należy podkreślić, że wszystkie wymagają nadzwyczajnej kreatywności i elokwencji. Ileż wysiłku intelektualnego wymaga zapytanie dziewczyny, czy zbiera kubeczki po jogurcie?

W finałowej scenie swym pięknym śpiewem zauroczyła widzów Wiktoria Stypa, a wszyscy aktorzy tańczyli lub pląsali na scenie. Na scenie zaprezentowali się: Natalia, Monika, Sonia, Paulina, Magda, Wiktoria, Oliver, Szymon, Sebastian, Kuba, Dawid. Nad oprawą muzyczną czuwali Kamil i dwóch Marcinów.

Na zakończenie ogłoszono wyniki wyborów na miss i mistera szkoły i rozdano Walentynki.  Laur najpiękniejszej przypadł w udziale SYLWII PORDZIK, natomiast najprzystojniejszym okazał się DAWID SANECZNIK.

Wielkie brawa dla uczniów, którzy potrafili się zmobilizować i przygotować walentynkową uroczystość.