Studzionka 2017

5 czerwca 2017 roku

Uroczystość Matki Kościoła klasy III Gimnazjum, tradycyjnie, obchodziły w Studzionce koło Ujazdu.

Mieliśmy, za co dziękować Panu Bogu, ale jeszcze więcej mamy powodów, aby prosić Ducha Świętego o Jego siedmiorakie dary, które nam zesłane w Sakramencie Bierzmowania, niech zaowocują w chrześcijańskiej dojrzałości.

Dobry Panie Jezu obdarz nas swoimi łaskami, a Twoja Najświętsza Matka, niech nas ma w Swojej przemożnej opiece.

Msza Święta oraz Nabożeństwo, w naszym lokalnym sanktuarium maryjnym, przygotowane przez Księży z Ujazdu, odbyło się w pogodnej scenerii iście Zielonych Świątek. Wzniosłe nam były te chwile.

Orzeźwieni cudowną wodą ze „Źródełka Miłości” daliśmy się porwać pobożnym powiewom młodości.