MARZENIA NAUCZYCIELI

,,To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”. To motto z P. Coelho przyświecało tegorocznej uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Grażyna Chęcińska, która złożyła życzenia wszystkim nauczycielom  i pracownikom.

Kiedy na scenie pojawił się Dyzio Marzyciel, każdy już wiedział- to będzie specjalny program. Nie zawsze można bowiem spełnić marzenia nauczycieli i pracowników szkoły. Tym razem uczniowie sprostali temu zadaniu. Żeby jednak fantazje kadry pedagogicznej nie wykroczyły poza skromny budżet, prowadzące uroczystość Wiktoria I Wioletta ograniczyły wybór do haseł umieszczonych na chmurkach nad głową Dyzia. Pod każdym kryły się prezenty rzeczowe albo niespodzianki w postaci występu uczniów.

Oto zestaw marzeń:

HASŁO

JAKA NIESPODZIANKA KRYŁA SIĘ POD HASŁEM?

SYMPATYCZNI RODZICE

Zabawny skecz  w wykonaniu Oli i Olivera- pan Kucias na wywiadówce

RADOŚĆ O PORANKU

Wiktoria wykonała piosenkę Marty Podulki

eLDe J’s  RULES

Taniec w wykonaniu dziewczyn z zespołu eLDe J’s .

ABSOLUTNIE IDEALNY

Dyzio pokazał w lustrze odbicie idealnego nauczyciela

ZWOLNIENIE Z LEKCJI

Dominia, Sandra i Mateusz wykonali inscenizację do wiersza  ,,Pan Belfer był chory”

CHWILKA ZAPOMNIENIA

Oliver jako kelner przyniósł nauczycielowi świeżo zaparzoną kawę.

DUŻO KASY

Ola zagrała utwór ,,Gdybym był bogaty”, a Dyzio wręczył bon na 1 mln zł do zrealizowania za 30 lat.

SIĘGAMY GWIAZD

Sesja zdjęciowa  z gwiazdą – Margharet, w którą wcieliła się Karolina.

LOT NA MARSA

Lot w jedną stronę na Marsa- sponsor ofiarował bilet ( trzeba samemu zapłacić) oraz batonik Mars.

CISZA, JAK MAKIEM ZASIAŁ

Wszyscy umilkli na 30 sekund, aż słychać było brzęczenie muchy.

WYMARZONA EMERYTURA

Paweł i Sandra zagrali staruszków, którzy do piosenki ,,Wesołe jest życie staruszka” łapią motyle.

VOICE OF RUDZINIEC

Najpiękniejsze głosy z 3c Paweł i Dawid  zaśpiewali piosenkę po śląsku ,,Dejta cicho” z repertuaru Freli.

NIEZBĘDNA POMOC NAUKOWA.

Nauczyciel otrzymał od Dyzia młotek z napisem: ,,PRECZ  Z NIEUCTWEM”.

DYREKTOR DO RANY PRZYŁÓŻ

Dominika wcieliła się w panią Dyrektor i ofiarowała nauczycielowi duży plaster, mówiąc ,,do rany proszę przyłożyć”.

SPOSÓB NA DYŻUR

Dyzio ofiarował sztucznego nauczyciela.

TAM, GDZIE GORĄCO

Nauczyciel otrzymał książkę ,,Inferno” Dana Browna.

OBY DO WAKACJI

Dyzio wręczył pasek z odliczonym dniami do wakacji zrobiony z papieru toaletowego.

SZKOLNE ŚWIEŻAKI

Dyzio obdarował nauczyciela ananasami w puszce.

ELITARNE KRĘGI

Nauczyciel otrzymał Dyplom profesora honorowego oświaty.

WSRÓD ANIOŁÓW

Uczniowie przebrani za aniołki ustawili się do zdjęcia z nauczycielem.

Na koniec przewodnicząca szkoły złożyła życzenia wszystkim zgromadzonym na hali przedstawicielom oświaty,a uczniowe rozdali symboliczna różyczkę.

Mamy nadzieję, że wszyscy zadowoleni opuścili halę i będą miło wspominać dzień spełniania marzeń z okazji Święta Edukacji Narodowej.