DZIEŃ KOBIET

Mimo przewagi damskiej części w samorządzie szkolnym udało się jednemu z przedstawicieli zorganizować krótki apel na cześć KOBIET z okazji ich święta.

Wszystkie zgromadzone w holu dziewczęta i panie wysłuchały życzeń złożonych przez pana wójta Krzysztofa Obrzuta, pana dyrektora Leszka Zająca, rekordzisty Polski i Europy w żonglowaniu piłką Dariusza Kołodziejczyka oraz Krzysia zebranych przez redaktorów Szkolaka Rudzinieckiego w jego wersji telewizyjnej ( Kamil Golba, Dawid Nowak, Mariusz Stranczik, Mateusz Prusko). Na zakończenie filmiku nasz ekspert przybliżył paniom, skąd wzięło się to święto czasem przez niektórych negowane jako pozostałość PRL-u.

Na zakończenie Paweł Blaszczyk zaprezentowal swój kunszt muzyczny i w ten oryginalny sposób złożył życzenia wszystkim kobietom.