GDYBY HARRY...

14 kwietnia kilkoro gimnazjalistów wzięło udział w ciekawej inicjatywie GOK- u Rudziniec z siedzibą w Poniszowicach. Zobaczyli przedstawienie amatorskiego teatru młodzieżowego ENIGMA z Domu Kultury w Suszcu.

Młodzi ludzie zaprezentowali najpierw spektakl ,,O zwierzętach", którym zahipnotyzowali dzieci, które przybyły z rodzicami, by pokazać wspaniałe umiejętności taneczne. 3 grupy STARS, LET'S DANCE i SWEET to wychowankowie GOK-u.

Na zakończenie spotkania ze sztuką Enigma pochwaliła się swoimi talentami aktorskimi w swoim autorskim spektaklu ,,Gdyby Harry...", w którym wykorzystano pomysł odwiedzin w naszej współczesności trójki bohaterów J. Rowling. Gimnazjaliści mieli możliwość porozmawiania z młodymi gwiazdami oraz ich instruktorem panem Adamem Radoszem tuż po przedstawieniu, jak i przy grillu, którym zakończyło się spotkanie.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie pani Danucie Czok.

Więcej zdjęć na stronie FB GOK Rudziniec.