PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY W LEKKOATLETYCE

Dnia 9 maja w Gliwicach odbyły się Igrzyska Młodzieży w Lekkiej Atletyce.Uczniowie SP im.J.P.II w Rudzincu startowali w konkurancjach:biegi 100m, 300m, 800m/1000m, skok w dal, pchnięcie kulą i sztafeta 4x100m.

Skład drużyn: Natalia Bryś, Kasia Ciepła, Natalia Frejno, Magda Jańczak, Martyna Klich, Monika Kloze, Wiktoria Kocurek, Wiktoria Konopka, Aneta Marks, Dominika Orlik, Karolina Plichta, Gabi Prusko, Milena Rocker, Wioleta Tumidajewicz, Damian Hassa, Mariusz Stranczik, Kewin Cimerman, Marcin Bednarz, Paweł Blaszczyk,Tobiasz Kafanke, Oliver Kałuża, Marcin Janik, Szymon Tkocz, Bartek Grochla.

Uczniowie z SP im Jana Pawła II w Rudzincu zajęli II miejsce w Powiecie i III w Rejonie ustepując minimalnie miejsca szkołom sportowym o profilu LA z Gliwic i Knurowa. Gratulacje!!