SPORTOWCY Z KLAS TRZECICH

Mistrzostwa Szkoły w przełajach

4.10.

2017

Grochla Bartek, Kafanke Tobiasz Głogowski Tomek, Ochudlo Dawid, Tkocz Szymon, Mołdrzyk Dawid MuskallaŁukasz, Zalewski Adam,  Jaros Andrzej, Pieter Mateusz,  Mika Mateusz, Wrobel  Bartek, Sczedzina Tomek, Laksa Ksawery, Nawrot Adam, Szubert Paweł, Piechotta Kewin ,Golba Patryk, Rzepecki Kamil, Blaszczyk Paweł, Olszewski Kacper, Jeglorz Szymon, Kancy Adam, Michalski Dominik.

Szkol-ne

2.

Mistrzostwa Szkoły w przełajach

2.10.

2017

Magda Janczak ,Kasia Ciepła,Wiola Tumidajewicz, Natalia Bryś,Martyna Klich, Milena Rocker, Paulina Oczalska  Dominika Orlik, Gabrysia Prusko, Sandra Gorgoń, Ewa Gabrysiak, Ala Lukoszek, Martyna Ząbkiewicz, Oliwia Gołąbek, Nowak Natalia i Sandra Hampel.

Szkolne R-c

3.

Mistrzostwa Szkoły w szachach

6.10.

Monika Kloze, Beata Gross, Natalia Bryś,

Szkolne

4.

Mistrzostwa Szkół w Sztafet. Biegach Przełaj.

11.10.

2017

Kasia Ciepła, Martyna Klich, Gabrysia Prusko, Natalia Bryś, Wiola Tumidajewicz, Milena Rocker, Paulina Oczalska ,Tobiasz Kafanke, Szymon Tkocz, Tomek Głogowski, Mateusz Łucja.

Rejon Gliwice

I m dziewcząt.

II chłopcy

5.

Mistrzostwa Powiatu i Rejonu w szachach

19.10.

2017

Natalia Bryś, Monika Kloze, Beata Gross, Kamil Bytomski, Adam Kancy i Bartek Kuziel.

Rejon Gliwice

I m w Powiecie

III w Rejonie

6.

Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej chłopców

26.10.

2017r

Robert Zbylut,Tobiasz Kafanke, Tomek Pielka, Damian Hassa, Adam Nawrot, Kewin Cimerman, Mołdrzyk Dawid, Łucja Mateusz, Mariusz Stranczik, Jacek Bytomski.

7.

Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt

17.11.

2017r

Żaneta Zwiernik, Kasia Ciepła, Aneta Marks, Gabrysia Prusko, Oliwia Goląbek, Monika Kloze, Paulina Materla, Martyna Klich, Karolina i Magda Jańczak

8.

Półfinał Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej chłopców

7.12.

Pyskowi-ce

9.

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

22.02.

Paweł Lisok, Adam Kancy, Dawid Nowak, Natalia Brys, Kasia Ciepła, Weronik Klaka

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym i Piłce Ręcznej

2018r

Paweł Lisok, Adam Kancy, Dawid Nowak, Natalia Brys, Kasia Ciepła, Weronika Klaka

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

27.02,

2018r

Natalia Bryś i Kasia Ciepła, Pawel Lisok, Daniel Mruk i Dawid Nowak.

Wielowieś

Półfinał Mistrzostw Powiatu w Siatkówce Chłopców

9.03.

2018r

Mateusz Łucja, Adam Kancy,Tobiasz Kafanke, Paweł Blaszczyk, Daniel Mruk, Bartek Grochla, Tomek Pielka, Marcin Bednorz, Tomek Jacek

Półfinał Mistrzostw Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

9.03.

2018r

Martyna Klich, Paulina Materla, Wiola Tumidajewicz, Wiktoria Kocurek, Patrycja Marcinek, Paulina Koc, Kasia Ciepła, Oliwia Gołąbek i Wiktoria Golba.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

13.03.

2018r

Żaneta Zwiernik, Karolina Plichta, Kasia Ciepła, Martyna Klich, Paulina Materla, Wiola Tumidajewicz, Natalia Frejno, Milena Rocker, Agata Styrc,Gabrysia Prusko

Pilchowice

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

14.03.

2018r

Hasa Błażej, Hassa Damian, Bednorz Marcin, Bytomski Jacek, Jacek Tomek, Łucja Mateusz, Kancy Adam, Cimerman Kewin, Stranczik Mariusz, Pielka Tomek, Blaszczyk Paweł.

Pilchowice

Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym Dziewcząt

20.03.

2018r

Natalia Bryś, Weronika Klaka i Kasia Ciepła.

Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

2018r

Bryś Natalia, Tumidajewicz Wioleta, Frejno Natalia, Jańczak Magda, Prusko Gabriela, Klich Martyna,

Drużynowe Biegi Przełajowe Chłopców

2018r

Hassa Damian, Łucja Mateusz, Jacek Tomek, Pielka Tomek, Kafanke Tobiasz i Grochla Bartek

Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Natalia Bryś i Weronika Klaka

Bytom

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

23.04,

2018r

Damian Hassa, Marcin Bednarz, Mateusz Łucja, Adam Kancy, Kewin Cimermann, Tomek Pielka, Jacek Bytomski, Paweł Blaszczyk, Tobiasz Kafanke, Bartek Grochla

Łącza

Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej Dziewcząt

25.04.

2018r

Żaneta Zwiernik "B", Kasia Ciepła, Aneta Marks, Monika Kloze, Oliwia Gołąbek, Gabrysia Prusko, Natalia Frejno, Karolina i Magda Jańczak, Martyna Klich, Paulina Koc, Paulina Materla i Wiola Tumidajewicz.

Półfinał Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce Dziewcząt

9.05.

2018r

Natalia Bryś, Kasia Ciepła, Natalia Frejno, Magda Jańczak, Martyna Klich, Monika Kloze, Wiktoria Kocurek, Wiktoria Konopka, Aneta Marks, Dominika Orlik, Karolina Plichta, Gabi Prusko, Milena Rocker, Wioleta Tumidajewicz,

Półfinał Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce Chłopców

9.05.

2018r

Damian Hassa, Mariusz Stranczik, Kewin Cimerman, Marcin Bednarz, Paweł Blaszczyk,Tobiasz Kafanke, Oliver Kałuża, Marcin Janik, Szymon Tkocz, Bartek Grochla.

Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt

21.05.

2018

Żaneta Zwiernik, Ciepła Kasia, Marks Aneta, Kloze Monika, Gołąbek Oliwia, Prusko Gabrysia, Materla Paulina, Jańczak Karolina i Magda, Frejno Natalia, Klich Martyna

Zabrze

Finał Wojewódzkich Mistrzostw w Tenisie Stołowym

24.05,

2018r

Kasia Ciepła i Gabrysia Prusko.

Łaziska Górne

VIII miejsce