MISTRZOSTWA GMINY RUDZINIEC W PIŁCE RĘCZNEJ SP 14-15.12.2011R

MISTRZOWIE GMINY RUDZINIEC W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Dnia 14 - 15 listopada 2011r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Rudzińcu odbyły się kolejne zawody w piłce ręcznej uczniów szkół podstawowych.

W kategorii dziewcząt  nasza szkoła zajęła III miejsce, natomiast chłopcy po zaciętych meczach z drużynami z Pławniowic, Poniszowic, Rudna i Bojszowa zdobyli tytuł Mistrza Gminy i otrzymali pamiątkowe złote medale. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy !

Szkołę Podstawową reprezentowali: Natalia Janicka, Kinga Kaczmarczyk, Natalia Marks, Magdalena Cebula, Angelika Banaś, Paulina Pierończyk, Wiktoria Buglowski, Dagmara Szwedka, Arek Gałka, Marek Widera, Mateusz Ignacy, Krzysiek Sokołowski, Damian Migas, Martin Matuszek, Kuba Romaniuk, Marcel Marcinkowski, Łukasz Mętel, Daniel Merkel.