KONKURS NA KOSZULKĘ

KONKURS NA KOSZULKĘ Z MATEMATYCZNYM HASŁEM

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do konkursu matematycznego, który przeprowadzamy z okazji ROKU MATEMATYKI.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest indywidualny (nie pracujemy w grupach).

2. Waszym zadaniem będzie stworzenie projektu koszulki z matematycznym hasłem, które SAMI WYMYŚLICIE (NIE WOLNO KORZYSTAĆ Z GOTOWYCH HASEŁ DOSTĘPNYCH W INTERNECIE, KSIĄŻKACH ITP).

3. Kształt koszulki będzie dostępny na gazetce ściennej obok sali nr 12. Koszulkę należy wyciąć z bristolu w białym kolorze.

4. Na koszulce musi znaleźć się matematyczne hasło (musi być wyraźne i czytelne). Dodatkowo można koszulkę ozdobić rysunkami lub symbolami matematycznymi.

Technika wykonania napisu oraz rysunków lub symboli jest dowolna, można wycinać, przyklejać, rysować, malować, itp., itd. Liczymy na Waszą pomysłowość

5. Z tyłu koszulki proszę wpisać klasę oraz numer z dziennika

6. Ostateczny termin oddania prac to 13 grudnia 2019 r. (prace oddajecie swoim nauczycielom matematyki)

Wasi Nauczyciele Matematyki :)