Zakończenie roku szkolnego 2010/11

Dla jednych radość, dla innych smutek. Większość uczniów i nauczycieli cieszy się, że wreszcie zaczną się wymarzone wakacje. Tylko nieliczni mają smutne miny, bowiem wiedzą, że już ostatni raz wkroczyli w bramy tej szkoły.

Koniec roku to zawsze czas podsumowań. Uczniowie, którzy dzielnie pracowali przez cały rok, zostali nagrodzeni świadectwami z wyróżnieniem, które wręczała na forum szkoły pani Dyrektor. Natomiast przedstawicielka Rady Rodziców obdarowywała prymusów nagrodami książkowymi. Wśród wyróżnionych znaleźli się także młodzi ludzie, którzy aktywnie działali w róznych szkolnych organizacjach, np. w zespole Unisono, gazetce szkolnej, kółku regionalnym. Swoją książkę otrzymała także laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii.

Ostatni raz przewodnicząca samorządu gimnazjum- Iwona Merkel- przemówiła do zgromadzonej młodzieży, podziękowała za wspólną pracę, pożegnała się i przedstawiła swoją następczynię- Agatę Petyniak z 2a. Zespół Unisono zaśpiewał kilka piosenek, grupka uczennic z 3 klas przedstawiła ciekawą pantomimę a na koniec każdy nauczyciel został obdarowany kwiatem w podziękowaniu za rok pracy nad wychowaniem i wykształceniem nowego pokolenia gimnazjalistów.Program na zakończenie roku przygotowały panie Agata Strzyteska i Katarzyna Hetman.

Pozostało już tylko zwrócić twarz ku słońcu, a za dwa miesiące wrócić do szkoły z zapałem i energią po nowe doświadczenia oraz wiedzę.