Targi edukacyjne 2012

14 kwietnia 2012 r. (sobota)

w godzinach od 10.00 do 16.00

w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej
przy ul Konarskiego 18 B w Gliwicach

Gliwickie Targi Edukacyjne - Education Fair 2012
dla
rodziców, dzieci, młodzieży i dla nauczycieli

pod patronatem Prezydenta Zygmunta Frankiewicza.

Szanowni Państwo !

Odpowiadając na potrzeby Rodziców Gliwicki Ośrodek Metodyczny organizuje „targi edukacyjne”, których celem jest dostarczenie Państwu jak najwięcej informacji
o szkołach i placówkach oświatowych w naszym mieście.

Będziecie Państwo mogli oglądać stoiska przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i placówek. Dowiecie się Państwo, co oferują dzieciom i młodzieży.

Będą punkty konsultacyjne gliwickich firm i instytucji proponujących dodatkowe zajęcia  edukacyjne, rekreacyjne, sportowe. Będą stoliki, przy których będą Państwo mogli zadawać pytania specjalistom: m.in. dyrektorom szkół, doradcom metodycznym, wizytatorom z Kuratorium Oświaty, przedstawicielowi Komendy Miejskiej Policji, pracownikowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, mediatorowi.  Doradcy zawodowi zaoferują testy preferencji. Zajęcia warsztatowe poprowadzi seksuolog.

Gwiazdą Targów będzie sędzia Anna Maria Wesołowska, która, by rozmawiać o bezpieczeństwie, spotka się:

- o godz. 10.30-11.30 z dziećmi 5 do 11 lat (bez klas VI),

- o godz. 11.30-12.30 z młodzieżą,

- o godz. 12.30-14.00 z nauczycielami

- o godz. 14.00-15.30 z rodzicami

Wszyscy, którzy chcą posiadać wiedzę o gliwickiej edukacji i dokonywać świadomych wyborów powinni skorzystać z tej wyjątkowej okazji,

Szanowni Państwo, na Gliwickie Targi Edukacyjne 14 kwietnia w godz. od 10.00 do 16.00
do Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18 B zapraszają

Gliwicki Ośrodek Metodyczny, Dyrektorzy szkół i Delegatura Kuratorium Oświaty