I Dzień Patrona Szkoły

I Rocznica nadania imienia Jana Pawła II nasemu gimnazjum.

.

Godz. 8:00 Msza Św. w intencji uczniów i pracowników Gimnazjum odprawiona przez ks. proboszcza Eugeniusza Sosulskiego.

Godz. 9:00 Występ uczniów w przedstawieniu pt. "Papież modlitwy różańcowej".

.

Rocznice nadania naszemu gimnazjum imienia Jana Pawła II uczciliśmy najpierw Mszą Św. w miejscowym kościele, odprawioną przez ks. proboszcza Eugeniusza Sosulskiego.

Następnie w hali sportowej odbyła się uroczysta akademia, na którą przybyli zaproszeni goście. Uczniowie wystawili przedstawienie p.t. „Papież modlitwy różańcowej”, w której zachęcali do rozważań ewangelicznych tajemnic w intencji rodziców i wychowawców.

Odczytane zostały fragmenty z listu apostolskiego oraz poezji naszego błogosławionego patrona oraz odtworzony Jego głos podczas odśpiewania Apelu Jasnogórskiego.

Scenariusz i koordynacja: Barbara Czernecka

Dekoracja: Anna Klencz, Grażyna Chęcińska, Karina Hassa i pracownicy obsługi

Nagłośnienie: Andrzej Lukoszek

Wystąpili:

Jan Paweł II –    Tomasz Marek, kl. 2A

Aniołowie –         Mariola Kucza kl.3C, Paulina Konopka kl.3C, Jenifer Termin kl.3C

Narratorzy –       Daniela Schwedka kl. 3A, Karolina Frychel kl. 2C, Szymon Brzoza kl. 2D, Przemysław Röcker kl.2D

Śpiew -                Sandra Naum kl. 2A, Nikola Manowska kl. 2B

Gitary -               Justyna Grab i Monika Jankowska kl.3A, Julia Dohrman kl.2B.