Kiermasz świąteczny 2012

2 grudnia szkoła zamieniła się w wielkie, kolorowe, świecące targowisko, na którym można było zaopatrzyć się w ekologiczne choinki i wianki adwentowe wykonane ze starych gazet, recznie wykonane ozdoby choinkowe, kartki świąteczne oraz pachnące i pięknie ozdobione lukrem pierniki.

Pomysł kiermaszu świątecznego zrodził się w głowie pani pedagog Kariny Hassy, a podchwycili go uczniowie, nauczyciele i rodzice, angażując się w wykonanie wszystkich świątecznych ,,towarów". Miesiąc pracy zaoowocował przede wszystkim radością z faktu, iż tak wiele osób przybyło na kiermasz.

Rodzice z wielką dumą podziwiali swoje pociechy, które dały popis talentów aktorskich, wokalnych i tanecznych. Wystąpiły przedszkolaki, uczniowie klas I-III i klasy V szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści.