II Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu organizuje Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej „Let’s sing” zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Rudziniec we współpracy z  Gminnym Ośrodkiem Kultury w Poniszowicach.
 Patronat honorowy: Śląskie Kuratorium Oświaty - Delegatura w Gliwicach.

Celem konkursu jest nawiązanie lepszej współpracy z miejscowymi szkołami podstawowymi a przede wszystkim motywowanie uczniów do doskonalenia znajomości języka  angielskiego m.in. poprzez  umożliwianie im prezentacji swoich umiejętności lingwistycznych i wokalnych , a także promowanie młodych talentów.

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach solistów i zespołu wokalnego:
*  szkół podstawowych w kategoriach wiekowych klas 1-3 i 4-6;
*  gimnazjum.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI GMINNEGO FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ „LET’S SING”
Data 24.05.2013 r.
8.40 Rejestracja uczestników
9.00 Prezentacja konkursowa piosenek w pierwszej kategorii wiekowej – kl. I – III
9.30 Prezentacja konkursowa piosenek w trzeciej kategorii wiekowej – kl. IV – VI
10.30 Prezentacja konkursowa piosenek w czwartej kategorii wiekowej – gimnazjum
11.00    Przerwa na obrady jury, poczęstunek dla uczestników konkursu, występ młodzieży z gimnazjum, projekcja filmu
11.30 Przedstawienie laureatów oraz wręczenie nagród i dyplomów.
13.00 Zakończenie konkursu

.