- Odwiedziny: 670966
- Do końca roku: 248 dni
- Do wakacji: 55 dni
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudzińcu
-
Statystyki
-
Kalendarium
Sobota, 2024-04-27
Imieniny: Sergiusza, Teofila
Lista uczestników
Lista uczestników II Gminnego Festiwalu Piosenki Angielskiej w GOK Rudziniec z siedzibą w Poniszowicach 24.05.2013 r.
18. Szkoła Podstawowej w Rudnie (wyjazd na godzinę 10 do Gliwic)
Wiktoria Karaszewska, Karolina Zgorzałek, Joanna Fitzke, Julia Rapsiewicz, Kamila Ignacy, Maria Tomecka, Patrycja Morcinek, Marta Brzoza, Wiktoria Rygol.
SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III
1. Szkoła Podstawowa w Poniszowicach
Martyna Klich
2. Zespół Szkolno – Przedszkolnego w Rudzińcu.
Amelia Migurska
Maja Wilczek
Weronika Wilczek
Justyna Ceglarska
Oliwia Kosieniak
3. Szkoła Podstawowa z Chechła
Natalia Warmąs
Wiktoria Godula
Oliwia Gołąbek
4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pławniowicach
Weronika Klaka
SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI
5. Szkoła Podstawowa z Poniszowic
Weronika Czaja
6. Szkoła Podstawowa w Poniszowicach
Karolina Michalec
Weronika Klich
Karolina Wolany
Paulina Łucja
Agata Pielka
7. Szkoła Podstawowa w Bojszowie
Sandra Nowak
8. Szkoła Podstawowa z Bojszowa
Nina Nowak
Paulina Zbylut
9. Zespół Szkolno – Przedszklony z Rudzińca
Paulina Oczalska
Monika Kloze
Alicja Więcek
Julia Wojnicka
Julia Kania
Milena Rocker
Monika Płonka
10. Zespół Szkolno – Przedszklony z Rudzińca
Paulina Pieronczyk
Karolina Majnusz
11. Zespół Szkolno – Przedszklony z Rudzińca
Justyna Hajduk
12. Zespół Szkolno – Przedszklony z Rudzińca
Natalia Marks
13. Zespół Szkolno – Przedszklony z Rudzińca
Agata Kalinkowska
14. Szkoła Podstawowa w Bycinie
- Kamila Mokros
- Patrycja Nowak
- Maja Skandy
- Nikola Stępień
- Karolina Szlage
- Oliwia Stępień
- Karolina Plichta
15. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pławniowicach
- Daria Jeziorowska,
- Aleksandra Czaja,
- Piotr Foik,
- Mateusz Suchan,
16. Szkoła Podstawowa w Bycinie
Wiktoria Stypa
17.Szkoła Podstawowa z Chechła
Justyna Szykowska Mariola Foik
GIMNAZJUM
wykonawcy to uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rudzińcu
19. Jesika Janik i Julia Borszcz
20. Patrycja Kocur
21. Sandra Naum
22. Magda Salamak, Marcina Maleska
23. Ania Marek Julia Śmiglewska
24. Alicja Klimowicz, Nicole Wójtowicz, Wiktoria Rain, Lorin Frejno, Dominika Biadacz
25. Julia Dohrmann